Newsy Krzysiek Kalwasiński
22.08.2017 10:57
| PS4 |
Gran Turismo Sport - limitowana wersja PS4
Gran Turismo Sport w bazie gier
Gran Turismo Sport - limitowana wersja PS4

Gran Turismo Sport otrzyma limitowaną wersję PlayStation 4 - to właśnie to okazało się tajemniczą zapowiedzią Sony. Dostaniemy zestawy z grą i ładnie wyglądającym DualShockiem 4.

Gran Turismo Sport to jak zwykle jedna z najważniejszych gier dla PlayStation. Nic dziwnego - w końcu obie marki istnieją niemal równie długo. I choć kolejne odsłony serii mogą być pod kilkoma względami zawodzące, zawsze były to solidne gry. Kolejne materiały z najnowszej odsłony potwierdzają, że będzie to najwyższa jakość.

Tajemnicza zajawka Sony. Nowa konsola czy nowe zestawy z grą?

Wczorajszego dnia na twitterze Sony pobudziło ciekawość wrzucając tajemniczą zapowiedź - hiszpański oddział nieco zepsuł niespodziankę dając emotkę samochodu, więc niektórzy podejrzewali, że będzie to limitowana wersja PlayStation 4 stworzona z myślą o Gran Turismo Sport. No i te podejrzenia się sprawdziły.

Dostępnych będzie kilka zestawów, aby każdy znalazł coś dla siebie. Sam DualShock 4 w takiej wersji będzie dostępny do zakupu osobno.

  • Jet Black PS4 1 TB edition
  • Jet Black PS4 500GB edition
  • Jet Black PS4 1TB + extra Jet Black DUALSHOCK 4 edition
  • Jet Black PS4 Pro edition

Wygląda to naprawdę ładnie, co możecie sprawdzić na poniższej grafice i wideo.

Limitowana wersja ma być dostępna od 18 października, czyli daty w której pojawi się Gran Turismo Sport. Gra dostępna w zestawie to wersja Day One, która da nam 250 000$ wirtualnej gotówki do wykorzystania w grze, zestaw naklejek do samochodów i awatarów do profilu PlayStation Network.

Gran Turismo Sport - prezentacja limitowanej wersji PS4

 

Gran Turismo Sport playstation 4 polyphony digital Sony Interactive Entertainment wideo
Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/08/22/limited-edition-gran-turismo-sport-playstation-4-console-revealed/