Newsy Krzysiek Kalwasiński
22.08.2017 12:41
| PS4 |
Rainbow Six Siege - nowa mapa i operatorzy, w tym Ela z GROM
Rainbow Six: Siege w bazie gier
Rainbow Six Siege - nowa mapa i operatorzy, w tym Ela z GROM

Rainbow Six Siege rozpoczęło właśnie trzeci sezon i wraz z nim pojawiła się nowa mapa oraz operatorzy. Ubisoft przybliża nam ich najbardziej charakterystyczne cechy.

Rainbow Six Siege wciąż przechodzi Operację Health - inicjatywę przeprowadzoną przez deweloperów, którzy chcą naprawić poważne bolączki tytułu i uczynić go znacznie lepiej. Do tego pory pojawiło się kilka znaczących aktualizacji dzięki czemu balans uległ poprawie, podobnie jak wiele innych elementów.

Rainbow Six: Siege. Wyciek ujawnia polską operatorkę!

Teraz do Rainbow Six Siege trafia nowa mapa i operatorzy. Mowa o Operacji Blood Orchid. Dostaliśmy nową mapę jaką jest upiorny Park Rozrywki oraz dwóch operatorów z elitarnej jednostki SDU. Pierwsza z nich to Ying, która specjalizuje się w walce na krótki dystans w gęsto zaludnionych obszarach. Często korzysta z granatów błyskowych aby oślepić przeciwników - żeby samej się przed oślepieniem ochronić, używa specjalnych okularów.

Aby podkreślić przewagę ogniową Latających Tygrysów z Hong Kongu, Ying wyposażona jest w SIX12 oraz T-95LSW w charakterze broni głównych, a jej broń dodatkowa to Q-929.

Tutaj znajduje się krótka zapowiedź operatorki Ying.

Rainbow Six Siege - Operator Ying

Kolejnym operatorem jest Lesion. Działa bardzo szybko i z zaskoczenia. Korzystać będzie ze specjalnych min Gu, które ukłują tego który na nie wejdzie i spowodują zaburzenia wzroku. Do wyboru będziemy mieli strzelanie z ograniczoną widocznością, bądź chwilowe wystawienie się na ostrzał i wyjęcie igły. Nie są widoczne dla nikogo poza Lesionem. Jego możliwości wzrastają z czasem - im więcej czasu zajmie walka z przeciwną drużyną, tym dłużej będzie mógł rozstawiać kolejne miny, ale w liczbie nie przekraczającej siedmiu.

Rainbow Six Siege - Operato Lesion

Wraz z powyższymi do gry trafi również polska operatorka z jednostki GROM, czyli wspomniana wcześniej Ela. Korzystać będzie z min Grzmot, które przylegają do dowolnej powierzchni - może to być sufit, podłoga czy ściana. Kiedy wróg się do nich zbliży zostanie ogłuszony i choć nie zada żadnych obrażeń, pogorszy im wzrok i słuch. Dobrze będzie zastawić pułapkę w domniemanym punkcie, w którym może pojawić się grupa przeciwników i w ten sposób zdobycie cennego czasu na zlikwidowanie ich. Ela dobrze sprawdzi się też jako zwiadowca, który sprawdzi co czeka w kolejnym pomieszczeniu. Niestety, wideo dla polskiej operatorki nie ma na kanale Ubisoft, podobnie jak zdjęcia, pozostaje więc sprawdzenie jej w grze.

Na koniec pozostaje informacja o Pro League, które ma się odbyć na targach Gamescom 2017.

Aby dowiedzieć się więcej o nadchodzących operatorach i uaktualnieniach, oglądajcie nasz kanał podczas finałów Pro League na targach Gamescom 26 sierpnia pod adresem twitch.tv/rainbow6.

Rainbow Six Siege - zapowiedź mapy Blood Orchid

gamescom 2017 playstation 4 rainbow six: siege ubisoft Ubisoft Montreal wideo