Newsy Sebastian Kasparek
22.08.2017 19:20
| PS4 |
Rainbow Six: Siege za darmo przez weekend!
Rainbow Six: Siege w bazie gier
Rainbow Six: Siege za darmo przez weekend!

Ubisoft próbuje zachęcić do swojej gry kolejnych graczy i najbliższy weekend pozwoli Wam na darmową zabawę z Rainbow Six: Siege. Przekonajcie się na własnej skórze jak bardzo zmieniła się gra w przeciągu ostatnich miesięcy.

Rainbow Six: Siege otrzymało w przeszłości kilka darmowych weekendów. Gracze mieli więc okazje, aby wypróbować pełną wersję gry zupełnie za darmo. Od tego czasu minęło jednak trochę czasu, a sama gra sporo się zmieniła. Ubisoft nadal przeprowadza operację mającą znacząco usprawnić tytuł i balans rozgrywki.

Rainbow Six: Siege - nowa mapa i operatorzy z Operacji Blood Orchid

Rainbow Six: Siege otrzyma teraz kolejny darmowy weekend. Gra będzie dostępna nieodpłatnie w dniach 24-27 sierpnia. Będziecie mogli wówczas dołączyć do społeczności 20 milionów użytkowników i wypróbować pełną wersję tytułu. Możliwe będzie przetestowanie wszystko co pozycja ma do zaoferowania. Wydarzenie doczekało się własnego zwiastuna.

Warto też przypomnieć, że Rainbow Six: Siege zostanie rozbudowane o Operację Blood Orchid. Do gry trafi nowa mapa z Hong Kongu w formie opuszczonego parku rozrywki. Gracze mogą też skorzystać z trzech nowych operatorów. Jedna z nich to Ela pochodząca z Polski i reprezentująca jednostkę Grom.

Rainbow Six: Siege - zapowiedź mapy Blood Orchid

 

darmowy weekend playstation 4 rainbow six: siege ubisoft Ubisoft Montreal wideo
Źródło: Twitter (PlayStationPL)