Newsy Sebastian Kasparek
30.08.2017 17:18
| PS4 |
Wolfenstein 2: The New Colossus. Poznajcie nazistowskiego Supermana
Wolfenstein 2: The New Colossus w bazie gier
Wolfenstein 2: The New Colossus. Poznajcie nazistowskiego Supermana

Wolfenstein 2: The New Colossus doczekało się kolejnego klimatycznego materiału. Ten jak zwykle utrzymany jest w atmosferze propagandy i tym razem przedstawia superbohatera nazistów.

Wolfenstein 2: The New Colossus zapowiada się na godną kontynuację bardzo udanego poprzednika. Ten stanowił współczesne wcielenie legendarnej serii i udowodnił, że przepis na udanego przedstawiciela FPS nie zawsze leży w trybie wieloosobowym. Czasem wystarczy dobrze skrojona kampania fabularna, która nie traktuje siebie do końca poważnie.

Wolfenstein 2: The New Colossus - twórcy opowiadają o głównych bohaterach gry.

Wolfenstein 2: The New Colossus może się poszczycić świetną machiną marketingową. Twórcy co jakiś czas publikują wideo w formie reklam. Te mają przedstawiać skutki nazistowskiej propagandy. Swego czasu mogliśmy oglądać odcinek teleturniej "Po niemiecku, albo..." i nazistowskie dziecko, które po kryjomu próbowało zjeść tabliczkę czekolady. Teraz pora na nazistowski odpowiednik Supemana - poznajcie Blitzmenscha.

Wolfenstein 2: The New Colossus - Klip TV z Blitzmenscha

W świecie Wolfenstein 2: The New Colossus Blitzmensch jest istnym przebojem. To ulubiona kreskówka generał Engel. Głównej przeciwniczki Blazkowiczka, z którą mieliśmy już zatargi w pierwszej odsłonie. Bohater zajmuje się ratowaniem nazistów przed kapitalizmem, jankesami i chciwymi żydami.

Pod koniec reklamy możemy też zerknąć na nowe urywki z gry. Ta prezentuje się coraz lepiej! Widać też na nich krokodyla, który próbuje pożreć głównego bohatera. Zapowiada się niesamowicie intensywny i dynamiczny przedstawiciel gatunku utrzymany w starym stylu.

Premiera Wolfenstein 2: The New Colossus nastąpi w dniu 27 października. Kupując przepustkę sezonową otrzymacie trzy rozszerzenia fabularne, które pozwolą zagrać nowymi bohaterami.

bethesda machine games playstation 4 wideo Wolfenstein 2: The New Colossus
Źródło: YouTube (BethesdaSoftworksUK)