Newsy Krzysiek Kalwasiński
05.09.2017 08:58
| PS4 |
WRC 7 prezentuje Porsche 911 GT3 RS RGT
WRC 7 FIA World Rally Championship w bazie gier
WRC 7 prezentuje Porsche 911 GT3 RS RGT

WRC 7 otrzymało nowy zwiastun, który skupia się na zaprezentowaniu Porsche 911 GT3 RS RGT - dodatkowego samochodu dla tych, którzy zamówią grę przed premierą.

WRC 7 ma pojawić się już we wrześniu. Gra nie będzie posiadała niestety wsparcia PlayStation VR, więc entuzjaści tego typu zabawy będą musieli obejść się smakiem. Gra skorzysta jednak ze wsparcia PlayStation 4 Pro, a ci którzy zamówią grę przed premierą otrzymają dodatkowy samochód. Jest nim Porsche 911 GT3 RS RGT.

WRC 7 - Porsche prezentem dla preorderowców. Informacje o wsparciu PS4 Pro i VR

Tak jak zwykle nowy zwiastun mimo nazwy nie prezentuje bezpośredniej rozgrywki WRC 7, a raczej powtórkę. Twórcy ze swoją grą obecni byli na tegorocznym Gamescomie, ale mimo iż można było testować tam produkcję, dobrej jakości materiałów w Sieci nie ma. Pozostaje więc pocieszyć się tym.

WRC 7 - prezentacja Porsche 911 GT3 RS RGT

WRC 7 ma pojawić się 15 września tego roku. Twórcy przyszykowali nowość w postaci Epic Stages. To tryb, który pozwala nam wziąć udział w znacznie dłuższych przejazdach - około 15-minutowych - co ma zwiększyć naszą satysfakcję i skupienie podczas gry. Trzeba przyznać, że nowa odsłona prezentuje się póki co całkiem nieźle.

Bigben Interactive S.A. Kylotonn Entertainment playstation 4 wideo wrc 7