Newsy Sebastian Kasparek
04.10.2017 17:46
| PS4 |
Gran Turismo Sport vs. Forza Motorsport 7. Gran Turismo miażdży konkurenta
Gran Turismo Sport w bazie gier
Gran Turismo Sport vs. Forza Motorsport 7. Gran Turismo miażdży konkurenta

Gran Turismo Sport pojawi się na rynku za dwa tygodnie, ale już dzisiaj możemy obejrzeć graficzne starcie z konkurentem ze strony Forza Motorsport 7. Zobaczcie jak obie gry prezentują się w najwyższej jakości i która z nich wygląda lepiej.

Gran Turismo Sport mierzy wysoko i ma kompletnie odmienić rywalizację z innymi graczami. Twórcy nie chcą iść na żadne kompromisy i pragną wycisnąć z PlayStation 4 Pro wszystko. Na rynku istnieje jeszcze jeden gigant, którego często zestawia się z flagową serią Sony. Pora sprawdzić, jak najnowsze odsłony najlepszych konsolowych wyścigów wyglądają na stosowny porównaniu graficznym. 

Gran Turismo Sport - demo od przyszłego tygodnia, są bonusy do pełnej wersji

Gran Turismo Sport otrzymało graficzne porównanie z debiutującym konkurentem ze stajni Microsoftu. Nagranie przedstawia rozgrywkę z beta wersji Gran Turismo Sport (patch 1.08) i zestawia ją z pełną wersją Forza Motorsport 7. Tytuł Polyphony Digital odpalony był na konsoli PlayStation 4 Pro, a Forzę uruchomiono na maksymalnych ustawieniach z edycji PC. Wideo ukazuje ten sam tor i auto, ale różni się nieznacznie porą dnia. Kto według Was wyszedł ze starcia zwycięsko?

Gran Turismo Sport vs. Forza Motorsport 7 - graficzne porównanie

Nie da się ukryć, że Gran Turismo Sport może się pochwalić zdecydowanie lepszą grą świateł i cieniami. Materiał porównuje nie tylko warstwę wizualną, ale i odgłosy silników. 

Gran Turismo Sport zadebiutuje na rynku w dniu 18 października. W przyszłym tygodniu otrzymamy z kolei ograniczone czasowo demo. Poczynione w nim postępy i zdobytą walutę bez problemu przeniesiemy do pełnej wersji gry.

Gran Turismo Sport playstation 4 polyphony digital porównanie graficzne Sony Interactive Entertainment wideo
Źródło: YouTube (RajmanGaming HD)