Newsy Jakub Barwiak
13.10.2017 11:48
|
Han Solo. Wkrótce poznamy oficjalny tytuł filmu
Han Solo. Wkrótce poznamy oficjalny tytuł filmu

Kampania promocyjna Ostatniego Jedi ruszyła już pełną parą, prawdopodobnie po premierze tego filmu ustąpi ona miejsca marketingowi filmu o Hanie Solo. Być może niedługo poznamy jego oficjalny tytuł.

Jeśli zdjęcia na planie, wciąż niezatytułowanego, filmu o Hanie Solo nie zostały zakończone, z pewnością nastąpi to wkrótce. W związku z tym można zastanawiać się kiedy otrzymamy pierwszy teaser, lub jako że z pewnością nastąpi to szybciej, kiedy Lucasfilm ujawni oficjalny tytuł swojej produkcji. Według Jordana Maisona z Cinelix, tytuł powinniśmy otrzymać wkrótce. Jak napisał on na swoim profilu na Twitterze.

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. Zwrot akcji zdradzony w materiałach promocyjnych?

Nie słyszałem nic o tytule, poza tym że zostanie on ujawniony wkrótce.

Ponadto Maison zdradził również kilka szczegółów o kampanii marketingowej i zwiastunie filmu.

Słyszałem, że część marketingowych rzeczy jest zrobionych, również zwiastun istnieje. Nie wiem kiedy go zobaczymy, ale on istnieje.

Nie powinno dziwić, iż Lucasfilm pracuje już nad zwiastunem filmu o Hanie Solo. Jest on już kręcony od jakiegoś czasu, dodając do tego intensywne dokrętki Rona Howarda, wytwórnia ma masę materiału, z którego może skleić teaser. Sam fakt, iż nie ujawniono niczego zarówno na Star Wars Celebration w kwietniu, jak i przy innej okazji jest odrobinę zaskakujący, zwłaszcza iż data premiery filmu jest wciąż ustalona na maj 2018 roku.

Kiedy więc moglibyśmy spodziewać pierwszej emisji tego zwiastuna? W grę wchodzą głównie okolice premier innych produkcji Disneya. Thor: Ragnarok zostanie z pewnością poświęcony na promocję Ostatniego Jedi, premiera ósmego epizodu może być jednak właśnie świetną okazję na zaprezentowanie pierwszych ujęć drugiej antologii.

Biorąc pod uwagę zamieszanie na planie Hana Solo i niezmienioną datę premiery tego filmu, powinniśmy spodziewać się rozpoczęcia jego kampanii marketingowej już wkrótce. W końcu nawet Gwiezdne Wojny potrzebują porządnej reklamy.

Disney Gwiezdne Wojny han solo lucasfilm Star Wars
Źródło: http://movieweb.com/han-solo-movie-title-trailer-release-date/