Newsy Krzysiek Kalwasiński
13.10.2017 15:21
| PS4 |
Hunt Showdown - 12 minut polowania na potwory
Hunt: Showdown w bazie gier
Hunt Showdown - 12 minut polowania na potwory

Hunt Showdown to ciekawie zapowiadająca się gra kooperacyjna z mocnym klimatem grozy i permanentną śmiercią. W Sieci pojawił się nowy materiał, który pokaże nam jak w akcji wygląda wspólne polowanie na potwory.

Hunt Showdown zapowiada się jak prawdziwa perełka dla fanów horrorów i gier nastawionych na współpracę z innymi graczami. Zdaje się jednak, że nie będzie to lekka gra do relaksu po obiedzie, bo gra wymagać od nas będzie dużego skupienia i ostrożności. Raz padniemy i jedyne co nam pozostanie to czekanie na kolejną rozgrywkę. Oczywiście możemy wparować w sam środek zawieruchy niczym Rambo, ale trzeba się liczyć z tym, że szybko możemy w takiej akcji zginąć.

Hunt Showdown zaoferuje bogaty wybór broni

Na poniższym materiale możemy zapoznać się z charakterem rozgrywki w Hunt Showdown. Całość polega na polowaniu na potwory. Składamy duet ze znajomym i idziemy na polowanie. Po drodze musimy uważać na wiele niebezpieczeństw, które stanowią nie tylko potwory, ale również inni gracze, którzy również chcą zdobyć nagrodę. Pierwszy zespół, który zabije maszkarę staje się celem dla innych graczy. A wszystko to w otwartym świecie, którego projektowaniem zajęli się ludzie znani z Crysis. Brzmi naprawdę ekscytująco, ale jak to wygląda w ruchu? Poniższe wideo powinno dać Wam odpowiedź.

Hunt Showdown - 12 minut rozgrywki

Nie wiadomo kiedy ma nastąpić premiera Hunt Showdown, ale najpewniej będzie to przyszły rok. Gra trafi najpierw do wczesnego dostępu na Steamie. Nie wiadomo kiedy dokładnie, ale rzekomo ma to nastąpić wkrótce. W ten sposób gra dostępna ma być przez przynajmniej rok - przez ten czas twórcy chcą upewnić się, że wszystko w ich grze jest na swoim miejscu. Z tej okazji udostępnili świetny zwiastun, który znajdziecie poniżej.

Hunt Showdown - oficjalny zwiastun

 

crytek Hunt: Showdown playstation 4 wideo