Newsy Jakub Barwiak
16.10.2017 23:37
|
Aktualne uniwersum Marvela przejdzie do historii
Aktualne uniwersum Marvela przejdzie do historii

Filmy Marvela kompletnie zmieniły sposób działania hollywoodzkich wytwórni, które usiłują stworzyć swoje, wielkie własne uniwersa. Wygląda jednak na to, że MCU jakie znamy, wkrótce dobiegnie końca.

 

Kevin Feige - szef wszystkich szefów w Marvel Studios, zajęty jest obecnie promocją nowej części Thora. W czasie jednego z wywiadów, Feige zdradził kilka informacji dotyczących tego co stanie się z uniwersum Marvela po zakończeniu jego trzeciej fazy.

Czarna Pantera. Zobaczcie nowy zwiastun

Okazuje się, że Avengers 4, którzy wieńczyć będą trzecią fazę MCU, zakończą również to uniwersum, w kształcie w jakim je znamy. Marvel chce w ten sposób, w satysfakcjonujący sposób zwieńczyć, historię prowadzoną przez 22 filmy.

Cóż, co mogę teraz powiedzieć. Filmy nad którymi obecnie pracujemy, te które mają doprowadzić nas do Avengers 4, to rzecz nad którą się obecnie skupiamy. A gdzie pójdziemy po tym? Oczywiście mamy na to pomysły. Jednak gdzie pójdziemy dalej, jak zaczniemy od nowa, to już dyskusja na później.

Filmy Marvela można lubić bądź nie, osobiście jestem gdzieś pośrodku, sama idea 22 filmów, zakończonych wielkim finałem jest jednak imponująca. Jak to jednak z zakończeniami bywa wprowadzają one element skutku, zwłaszcza gdy wieńczą coś co jest z nami od wielu lat.

Oczywiście nie pożegnamy się całkowicie z MCU, jednak zmiany mogą być na tyle duże, iż otrzymamy coś zgoła innego, od tego co dotychczas znamy. Nadchodzące lata będą więc bez wątpienia interesujące dla wszystkich fanów Marvela.

 

avengers Disney Kevin Feige marvel
Źródło: http://movieweb.com/marvel-phase-3-ends-mcu-no-phase-4/