Newsy Krzysiek Kalwasiński
19.10.2017 09:54
| PS4 |
Gran Turismo Sport w zestawie z PS VR
Gran Turismo Sport w bazie gier
Gran Turismo Sport w zestawie z PS VR

Gran Turismo Sport pojawiło się w zestawie z PlayStation VR. W zestawie poza grą i goglami, znajdzie się też PlayStation Camera i gra PlayStation VR Worlds.

Gran Turismo Sport dostępne jest od wczoraj i jak dotąd większość grających zgadza się co do wysokiej jakości gry. Choć nie można zaprzeczyć brakom w zawartości dla jednego gracza. Od początku było mówione jednak, że ta odsłona skupi się na zmaganiach z innymi graczami w Sieci. Jeśli chodzi o ten aspekt gra robi to co najmniej dobrze. Nie brakuje jej jednak swoich problemów, ale twórcy o nich wiedzą i starają się je naprawić.

Gran Turismo Sport - lista znanych błędów

W sklepach wylądował zestaw łączący w sobie Gran Turismo Sport i PlayStation VR. Oprócz tego w pudełku znajdziemy PlayStation Camera w drugiej wersji oraz zestaw mini-gier w wirtualnej rzeczywistości w postaci PlayStation VR Worlds. Taki zestaw kosztuje około 1800 złotych. Znajdziecie go w różnych sklepach, między innymi w RTV Euro AGD.

Co do zaoferowania ma Gran Turismo Sport w trybie VR? Możemy przejechać się po każdej trasie samotnie lub przeciwko jednemu zawodnikowi sterowanemu SI. Oprócz tego możemy wziąć udział w VR Tour, gdzie dostępnych jest 130 samochodów.

Gran Turismo Sport - oficjalny zwiastun

Gran Turismo Sport playstation vr playtation 4 polyphony digital Sony Interactive Entertainment wideo
Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/10/18/gran-turismo-sport-ps-vr-bundle-launches-today/