Newsy Daniel Stroński
21.11.2017 21:14
| PS4 |
The Sims 4 naprawiło problem z save'ami
The Sims 4 w bazie gier
The Sims 4 naprawiło problem z save'ami

The Sims 4 przeniosło całe pecetowe Simsy na PlayStation 4, niestety czasami zapisywanie gry kończyło się niepowodzeniem i utratą postępu. Deweloper łata konsolową wersję.

The Sims 4 trafiło na konsole w ubiegłym tygodniu i tym razem nie dostaliśmy wybrakowanego produktu, a całość zawartości, jaką znajdziemy na PC (z podstawki i kilku dostępnych dodatków). Niekorzystnie wypada sterowanie na padzie, bo choć jest lepiej niż dotąd w innych simsowych grach na PlayStation, wciąż na pececie z myszką w ręku zrobimy wszystko znacznie szybciej.

Recenzja: The Sims 4

Oprócz sterowania, problemem były też wpadki technicznie - drobne lagi przy większej rodzinie czy zmianie trybu życia/budowania - oraz przypadki z niezapisującym się stanem gry. Ten drugi problem został właśnie naprawiony w nowej aktualizacji do wersji 1.02, która waży 285 MB.

Lista zmian nowego update'a jest krótka i zawiera wyłącznie:

Saves are better.

Po prostu - zapisywanie stanu gry jest lepsze. Z  tego, co zdążyłem sprawdzić, problem z lagami wciąż istnieje, a co do save'ów - i tak zdarzało się to bardzo rzadko, więc ciężko ocenić. Tak czy inaczej, ważne, że konsolowa wersja gry nie została porzucona od razu po premierze.

aktualizacja electronic arts Electronic Arts Inc. patch playstation 4 the sims 4 update wideo łatka