Newsy Krzysiek Kalwasiński
01.12.2017 09:41
| PS4 |
Shadow of the Colossus wprawi w zachwyt już od początku
Shadow of the Colossus w bazie gier
Shadow of the Colossus wprawi w zachwyt już od początku

Shadow of the Colossus w nowej wersji wygląda świetnie, co udowodniły dotychczasowe materiały. Twórcy udostępnili nowe wideo, w którym komentują swoją pracę i pokazują nam przepięknie wyglądający wstęp do gry.

Shadow of the Colossus to jedna z tych gier, które wymienia się mówiąc o najlepszych tytułach na PlayStation 2. Artystyczny tytuł od Fumito Uedy zebrał sobie wielu zwolenników dzięki intrygującemu światowi, niezwykłej atmosferze i poruszającej fabule. Wcześniej pojawił się remaster HD na PlayStation 3, a na początku przyszłego roku zagramy w remake, który będzie łakomym kąskiem nawet dla tych, którzy już grali.

Shadow of the Colossus będziemy mogli dostosować pod swój gust

Kiedy pojawiła się zapowiedź nowej wersji Shadow of the Colossus na PlayStation 4, nie każdy był przekonany, że będzie to pełnoprawny remake. Potwierdzone zostało to niedługo później. Deweloperzy z Bluepoint Games nie tylko upiększają grafikę, ale dadzą nam też usprawnione sterowanie i lepszą fizykę. Przypominają o tym na nowym materiale wideo, na którym zaprezentowali początek gry. Wejście do zakazanej krainy robiło wrażenie już w swoim czasie, kiedy graliśmy na PlayStation 2 - piękna muzyka, noc przechodząca w poranek i uczucie rozpoczęcia wielkiej przygody. Początek w nowej wersji wygląda fenomenalnie, o czym przekonacie się oglądając poniższy film.

Shadow of the Colossus - komentarz twórców

Shadow of the Colossus pojawi się na PlayStation 4 już na początku przyszłego roku - ściślej mówiąc, 7 lutego. Dzięki wielu opcjom w dostosowywaniu grafiki, każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Gra nie będzie też droga, bo już teraz w zamówieniu przedpremierowym w PS Store, cena wynosi tylko 169 złotych.