Newsy Paweł Musiolik
02.12.2017 00:48
| PS4 |
Monster Hunter World - wszystko co musisz wiedzieć o becie
Monster Hunter World w bazie gier
Monster Hunter World - wszystko co musisz wiedzieć o becie

Monster Hunter World na dniach otrzyma betę dostępną dla wszystkich posiadaczy usługi PlayStation Plus. Kiedy beta będzie dokładnie dostępna? Co zaoferuje?

Beta Monster Hunter World zostanie udostępniona 9 grudnia o godzinie 18:00 naszego czasu. Zagrać będą mogli wszyscy posiadacze PlayStation Plus. Serwery czynne będą przez trzy dni - do 12 grudnia. Wtedy, o godzinie 18:00 zostaną wyłączone. Na dysku będziemy musieli przygotować 5,9 GB.

Monster Hunter World zapowiada się wspaniale. Nadciąga nowa jakość serii

Co zaoferuje nam beta? Wszystkie misje dostępne w niej wykonamy jedynie online, nie będzie opcji zagrania bez połączenia z siecią. Jednak nie będzie przymusu dołączenia do innych graczy i będziemy mogli w spokoju polować na potwory. Jednak jeśli zachcemy zagrać z trzema innymi graczami, będziemy mogli zakładać prywatne gry na hasło, by dołączyli do nas wyłącznie znajomi zamiast losowych osób z matchmakingu.

Beta Monster Hunter World zaoferuje do rozegrania trzy misje - polowanie na Great Jagrasa, Anjanatha oraz Barrotha. Dostępne będą dwie lokacje, a także ograniczony edytor postaci. Trzeba też pamiętać, że beta nie będzie zapisywała postępów, więc po wyłączeniu gry przyjdzie nam zaliczać misje na nowo. Samo zaliczenie polowania będzie zapisywane na serwerze Capcomu.

Zapytacie - co więc będziemy mieli z bety? Capcom zaznacza, że wykonanie jednej z misji da nam kamuflaż w pełnej wersji, a upolowanie trzech stworów przełoży się na paczkę przedmiotów do wykorzystania w grze po jej premierze 26 stycznia.

 

capcom Monster Hunter World playstation 4