Newsy Paweł Musiolik
02.12.2017 22:33
|
Które gry warto kupić z najnowszej promocji dla Plusowiczów?
Devil May Cry 4: Special Edition Sound Shapes Wolfenstein: The New Order w bazie gier
Które gry warto kupić z najnowszej promocji dla Plusowiczów?

W PlayStation Store trwa aktualnie promocja w której ponad 100 gier dostępnych jest w niższej cenie jeśli posiadamy aktywny PS+. Które z tych tytułów warto kupić?

Poniżej przedstawiamy wam kilka naszych typów jeśli chodzi o gry, którymi warto zainteresować się w tej promocji. Kierowaliśmy się przede wszystkim stosunkiem ceny do jakości, starając się wybrać grę, która za najmniejszą kwotę zaoferuje najlepsze doznania w swoim gatunku.


Devil May Cry 4 Special Edition - 41,60 zł

Na PlayStation 4 jest kilka slasherów wartych uwagi. Jednak to Devil May Cry 4 przez wielu uważany jest za najlepszą grę tego gatunku na konsolach tej generacji. Jeśli przymkniemy oko na słabszą grafikę, to czekać będzie na nas wyjątkowo głęboki i ciekawy system walki. Jako minus trzeba jednak wspomnieć o gigantycznym backtrackingu i recyklingu w drugiej połowie gry. Ale to da się wytrzymać.


Wolfenstein: The New Order - 19,75 zł

Wolfenstein: The New Order jest tą perłą, którą trzeba w promocji kupić. niecałe 20 złotych za tak dobrego FPS-a, to jak za darmo. Pośród wszystkich FPS-ów rzucających nam skryptami w twarz, z bieganiem jak na sterydach, przygoda B.J. Blazkowicza jest świeżym powrotem do lat 90., co dla wielu będzie powrotem do czasu młodości. Za 19 złotych dostajemy przynajmniej kilkanaście godzin świetnej strzelanki z dobrą fabułą i idealnie dobranym poczuciem humoru.


Resident Evil - 25,20 zł

Mimo że na rynku dostępne jest Resident Evil 7, to nie każdemu podoba się perspektywa z oczu bohatera i ograniczenie akcji. Remaster pierwszego Residenta, który debiutując na GameCube'ie był remake'iem (tak, zdeczka skomplikowane) jest powrotem do klasycznej formuły serii ze statycznymi kamerami, oszczędnym dostępem do amunicji i większym nastawieniem na zagadki. 25 złotych za taki tytuł jest idealną ceną dla fanów horroru.


Resogun - 16,20 zł

Jeden z najlepszych twin-stick shooterów ze wszystkich dostępnych na PS4. Co prawda Resogun swoje lata już ma (dokładnie - cztery), to jednak nadal bawi. Lekka zmiana formuły pozwoliła wnieść powiew świeżości w ten gatunek. Gra dostała także wsparcie dla PS4 Pro, więc jeśli skusiliście się na kupno mocniejsze konsoli Sony i macie telewizor 4K, to niskim kosztem dorwiecie się do kolejnej gry, która wygląda lepiej na Prosiaku.


Megazestaw Sound Shapes - 15,75 zł

W skład megazestwu wchodzi podstawowa wersja Sound Shapes wraz z wszystkimi paczkami DLC. Dodajmy do tego fakt, że mamy do czynienia z tytułem obsługującym cross-buy, więc zyskujemy dostęp także na PS3 i na PS Vicie. A co z samą grą? Wyjątkowo udana, dosyć prosta platformówka 2D z elementami gry muzycznej. Jeśli znudzi się wam to co oferuje sam tytuł, lub go wymaksujecie, to czekają tysiące, jeśli nie dziesiątki tysięcy plansz stworzonych przez graczy.


Flower - 9,90 zł

Na koniec najtańsza gra z nowej promocji na którą warto zwrócić uwagę. Chociaż Flower nie jest typową grą bowiem wcielamy się w płatek kwiatu, wędrując przez pozbawione koloru pola. Tytuł pierwotnie wyszedł na PS3 gdy o indykach na konsoli mówiło się rzadko. Jednak lata na karku niczemu nie ujmują tej produkcji i jeśli szukacie czegoś dla młodszego gracza lub by po prostu się zrelaksować - lepszej gry nie ma.

capcom devil may cry 4: special edition playstation 4 promocja