Newsy Paweł Musiolik
02.12.2017 22:48
| PS4 |
Tera Online - beta darmowego MMO wkrótce
TERA Online w bazie gier
Tera Online - beta darmowego MMO wkrótce

Tera Online wkrótce dostępne będzie w formie zamkniętej bety. Jeśli zapisywaliście się kilka miesięcy temu do bety, to sprawdźcie skrzynki mailowe - deweloper rozesłał wiadomości, które przybliżają nas do bety.

Ekipa Bluehole Studio zapisy do betatestów Tera Online organizowała kilka miesięcy temu. Mogliśmy się zapisać i... to tyle. Kazano nam czekać na dalsze informacje. Wygląda jednak, że testy są bliżej niż możemy sądzić. Osoby, które poprzez oficjalną stronę wyraziły chęć udziału w becie otrzymać powinny dzisiaj wiadomości mailowe. Co w nich?

Prośba o wypełnienie krótkiego formularza, który potwierdzić ma naszą aplikację do bety. W formularzu wybieramy platformę, region oraz język, który znamy. I to tyle. Bluehole zaznacza (jak sami widzicie poniżej), że osoby, które wypełnią formularz zyskają priorytet przy zaproszeniach do bety Tera Online.

Czasu na wypełnienie formularza mamy sporo - kilka dni do 10 grudnia. Niestety, nie wiemy czy beta Tera Online wystartuje jeszcze w tym roku czy dopiero w przyszłym.

bluehole studio En Masse Entertainment playstation 4 tera online
Źródło: Własne