Newsy Jakub Barwiak
04.12.2017 21:41
|
Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. Snoke potężniejszy od Imperatora?
Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. Snoke potężniejszy od Imperatora?

Snoke czy Imperator? Który z nich jest potężniejszy? Być może rąbka tajemnicy w tym temacie uchylił Andy Serkis.

Prawdziwa tożsamość Snoke’a i jego przeszłość jest jedną z największych tajemnic gwiezdnowojennej trylogii sequeli. Być może część z tych tajemnic zostanie rozwikłana już w Ostatnim Jedi. Oczywiście większość szczegółów o tej postaci pozostaje w tym momencie tajemnicą, jednak część została już ujawniona. Wiemy chociażby, że Snoke nie jest Sithem, jest jednak biegły w ciemnej stronie Mocy, pytaniem – na które być może poznaliśmy odpowiedź – jest jednak  jak potężny tak naprawdę on jest?

Snoke nie jest Sithem

Andy Serkis – wcielający się w Snoke’a w najnowszym wywiadzie uchylił rąbka tajemnicy co do potęgi swojej postaci. Zapytany o to, czy Snoke jest potężniejszy od Dartha Vadera i Imperatora, odparł:

Bez wątpienia. Ujmijmy to tak, że jego zasoby są nieograniczone.

W tym momencie możemy zastanawiać się czego konkretnie dotyczyła wypowiedź aktora. Czy zasobów finansowych, czy biegłości w Mocy? Zarówno jedna, jak i druga kwestia rodzi kolejne pytania.

Serkis po raz kolejny wypowiedział się również o słabościach Snoke’a.

Jest w nim pełno zniszczeń. Jego twarz jest rozorana, jego ciało wykręcone. Jednak jest on silny, jest liderem Najwyższego Porządku, ma przy tym swój własny plan. Jest okrutnym manipulatorem.

Czy ujrzymy te manipulacje w Ostatnim Jedi? Przekonamy się o tym już 14 grudnia.

Disney Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi lucasfilm Star Wars: The Last Jedi
Źródło: https://screenrant.com/snoke-powerful-vader-emperor-andy-serkis/