Newsy Paweł Musiolik
05.12.2017 09:42
| PS4 |
God of War w marcu? Wyciekła potencjalna data premiery
God of War w bazie gier
God of War w marcu? Wyciekła potencjalna data premiery

God of War pojawi się znacznie szybciej niż wszyscy myślimy? Wyciek z chilijskiego PS Store mówi nam, że produkcja Sony Santa Monica pojawić ma się w marcu.

God of War do tej pory jedyną informacją o swojej premierze jaką mogło się pochwalić był rok - 2018. Sony więcej nie zdradziło nam ani na E3, a ni w trakcie konferencji odbywającej się w trakcie Paris Games Week. Jednak PSX 2017 może przynieść nam datę premiery najnowszych przygód Kratosa.

W chilijskim PlayStation Store na karcie produktu pojawiła się na kilka godzin dokładna data premiery. Według sklepu Sony, God of War pojawić ma się 22 marca 2018 roku. Informacja ta szybko została zmieniona i data ponownie wskazuje na ostatni dzień przyszłego roku (forma placeholdera).

Data premiery God of War

Marzec jest wyjątkowo wiarygodny - seria debiutuje w marcu, więc 22 dzień tego miesiąca nie powinien być dla nikogo zaskoczeniem. Z drugiej strony - jeśli Sony ujawni datę premiery w tym tygodniu i faktycznie będzie to 22 marca 2018 roku, to pozostało im niewiele czasu by grę rozreklamować.

Dodatkowym potwierdzeniem może być także data premiery oficjalnego artbooka z gry, którą zdradził Amazon. Książka ma pojawić się 15 marca 2018 roku.

God of War Artbook release date

Najbliższe dni mogą być wyjątkowo interesujące.

god of war playstation 4 Sony Interactive Entertainment sony santa monica