Newsy Krzysiek Kalwasiński
05.12.2017 12:40
| PS4 |
Titan Quest pojawi się na PlayStation 4
Titan Quest pojawi się na PlayStation 4

Titan Quest, czyli godny spadkobierca Diablo, pojawi się na PlayStation 4. Tak przynajmniej wskazuje serwis Gamefly, zajmujący się streamingiem gier.

Titan Quest pojawiło się ponad 10 lat temu na komputerach osobistych. To należąca do gatunku hack 'n' slash gra, której akcja rozgrywa się w czasach starożytnej Grecji i Egiptu. Tytułowi Tytani wydostają się ze swojego więzienia, więc celem gracza jest odnalezienie sposobu na przywrócenie porządku.

Tak jak przystało na gatunek, Titan Quest oferuje bogaty arsenał broni, wśród którego trafimy również na legendarne elementy ekwipunku. Do tego dochodzi rozwój postaci, możliwość zwiedzenia historycznych miejsc i tryb kooperacji. Gra została stworzona przez zespół Iron Lore, na którego czele stoi człowiek odpowiedzialny za serię Age of Empires.

Tymczasem w serwisie Gamefly pojawiła się pozycja Titan Quest. Oficjalnej zapowiedzi nie ma, tym samym nie wiemy kiedy miałoby to nastąpić. Niemniej, to jedna z najlepszych pozycji w gatunku, więc fani tegoż z pewnością się ucieszą. Tym bardziej, że gra dobrze się zestarzała i warto zagrać w nią nawet dzisiaj. Stosunkowo niedawno pojawiła się edycja Anniversary, której zwiastun znajdziecie poniżej.

Titan Quest - zwiastun edycji Anniversary

 

iron lore playstation 4 thq nordic Titan Quest wideo
Źródło: https://www.resetera.com/threads/gamefly-titan-quest-is-coming-to-switch-ps4-xbo-via-thq-nordic.9590/