Newsy Krzysiek Kalwasiński
05.12.2017 13:58
| PS4 |
The Surge - edycja kompletna i dodatek A Walk in the Park już dostępne
The Surge w bazie gier
The Surge - edycja kompletna i dodatek A Walk in the Park już dostępne

The Surge otrzymało dzisiaj pierwsze rozszerzenie, czyli A Walk in the Park. Wraz z nim pojawia się odpowiedni zwiastun oraz edycja kompletna.

The Surge to całkiem udana wariacja na temat soulslike - tak bardzo dzisiaj cenionego nurtu zapoczątkowanego niegdyś przez Demon's Souls. W odróżnieniu od innych gier tego typu, akcja osadzona jest w post-apokaliptycznym świecie pełnym wrogo nastawionej inteligencji sztucznej i zaawansowanej technologii.

Tutaj znajdziecie więcej informacji o The Surge

Pierwsze rozszerzenie The Surge jest już dostępne. Dodatek nosi tytuł A Walk in the Park i do zabawy wymaga podstawowej wersji gry. Jego akcja rozgrywa się w CREO Worldzie, czyli parku rozrywki stworzonym z myślą o pracownikach korporacji. Jednak po wybuchu katastrofy nie jest już przyjaznym miejscem. Wałęsają się po nim obłąkani członkowie ekipy ratunkowej oraz wrogo nastawione mechaniczne maskotki.

CREO World oferuje graczom mnóstwo całkiem nowych wyzwań. Będący swoistym hołdem dla dokonań korporacji CREO park zdecydowanie różni się od reszty kompleksu. Jest w nim mnóstwo rozgałęziających się ścieżek i tajemnic do odkrycia. Przetrwaj starcie z maskotkami, poznaj atrakcje parku i w jego ruinach zmierz się z groźnym bossem. Staw czoła nowemu zagrożeniu, zdobądź 16 nowych broni, pancerzy i implantów, dzięki którym możesz ulepszyć swój sprzęt i zmodyfikować sposób gry.

Dodatek w cenie 63 złotych znajdziecie w tym miejscu. Poniżej z kolei znajduje się zwiastun.

The Surge - zwiastun premierowy dodatku A Walk in the Park

Od dzisiaj dostępna jest też edycja kompletna. W jej skład wejdą wszystkie dodatki jakie pojawiły się do tej pory:

  • Rozszerzenie „A Walk in the Park”
  • Fire & Ice Weapon Pack (DLC)
  • CREO Special Employee Kit (DLC)
  • Cobalt Control Rod (DLC)
  • CREO PS04 Limited Rig (DLC)

Znajdziecie ją w tym miejscu, w cenie 249 złotych.

a walk in the park complete edition Deck13 interactive focus home interactive playstation 4 the surge wideo