Newsy Daniel Stroński
05.12.2017 19:50
| PS4 |
Horizon Zero Dawn. Kompletne wydanie dostępne od jutra
Horizon Zero Dawn w bazie gier
Horizon Zero Dawn. Kompletne wydanie dostępne od jutra

Horizon Zero Dawn z swoim kompletnym wydaniu może być świetnym prezentem mikołajkowym, jeśli znacie kogoś, kto nie miał jeszcze okazji zagrać w ostatnią grę od Guerrilla Games. Albo po prostu chce mieć własną pełną wersję wraz z dodatkiem "The Frozen Wilds".

Horizon Zero Dawn to bez wątpienia jedna z najważniejszych gier tego roku. Ojcowie serii Killzone zgrabnie przeszli od swojej FPS-owej serii do ogromnego RPG-a akcji z otwartym światem. Co prawda gra miała swoje problemy i niektórzy docenili ją dopiero przy drugim podejściu, ale niedawno wydany dodatek "The Frozen Wilds" wiele naprawił, pokazując, że deweloper słucha graczy i pełnoprawna kontynuacja na pewno będzie bliska perfekcji.

Recenzja: Horizon Zero Dawn - The Frozen Wilds DLC

Horizon Zero Dawn: Complete Edition to świetna okazja, by nadrobić grę lub po prostu nabyć ją w najlepszym możliwym wydaniu. Zestaw obejmuje:

  • grę Horizon Zero Dawn,
  • dodatek "The Frozen Wilds",
  • dodatkową zawartość z edycji Deluxe (dwa stroje, dwa łuki i paczki zasobów do craftingu),
  • wszystkie aktualizacje aż do wersji 1.4.5.

Dlaczego aktualizacje te są aż tak istotne, że należy je wymienić? Oprócz poprawy wielu błędów i naprawy stabilności gry, wprowadziły również tryb Nowej Gry+ oraz dwa dodatkowe poziomy trudności - łatwiejszy Story dla osób chcących skupić się na fabule, a także Ultra Hard dla wyjątkowo twardych zawodników.

Kompletne wydanie dostępne jest od dzisiaj w USA, a już jutro ma się pojawić w Europie (i europejskim PS Store). W kwestii ceny pudełka należy się nastawiać na kwoty od 180-200 zł.

Horizon Zero Dawn: Complete Edition - zwiastun

 

guerrilla games Horizon Zero Dawn Horizon Zero Dawn - Complete Edition Sony Interactive Entertainment