Newsy Sebastian Kasparek
06.12.2017 18:22
| PS4 |
Dragon's Crown Pro trafi na zachód z początkiem przyszłego roku
Dragon's Crown Pro w bazie gier
Dragon's Crown Pro trafi na zachód z początkiem przyszłego roku

Dostaliśmy w końcu potwierdzenie, że Dragon's Crown Pro zmierza również i do nas. Zabawę zaczniemy wiosną 2018 roku, czyli w podobnym okresie co Japończycy.

Dragon's Crown to jedna z ciekawszych gier poprzedniej generacji konsol. Znajdą się i tacy, którzy uważają ją za najlepszą ze wszystkich produkcji dostępnych na PlayStation 3. Tytuł powróci w wersji "Pro". Otrzymamy mocno odświeżoną ścieżkę dźwiękową skomponowaną przez orkiestrę oraz grafikę w rozdzielczości 4K. Poza tym czeka nas ta sama zawartość i uzależniająca rozgrywka nastawiona na wielokrotne plądrowaniem lochów. 

Dragon's Crown Pro - nowy zwiastun przedstawia potężnego krasnoluda

Dragon's Crown Pro będzie w pełni kompatybilne z poprzednim wydaniem. Oznacza to, że otrzymamy funkcję cross-play, która pozwoli grać wspólnie z posiadaczami PS3 i PS Vita. Tytuł wesprze też lokalną rozgrywkę dla czterech graczy na jednej konsoli. Gra odczyta również nasze stare zapisy rozgrywki i jeśli jesteście w ich posiadaniu, to bez problemu będziecie mogli kontynuować swoją przygodę.

Dragon's Crown Pro - zwiastun

Dragon's Crown Pro trafi na zachód wiosną 2018 roku i w cenie $49.99. Wydanie będzie zawierało na płycie wszystkie dodatki DLC oraz wypuszczone do tej pory aktualizacje. Otrzymamy też możliwości wyboru dubbingu między angielskim, a japońskim.

atlus dragon's crown pro playstation 4 vanillaware wideo
Źródło: YouTube ( AtlusUSA)