Newsy Sebastian Kasparek
06.12.2017 18:51
| PS4 | PS Vita |
Iconoclasts z datą premiery - miłośnicy Metroidvanii będą wniebowzięci
Iconoclasts Iconoclasts w bazie gier
Iconoclasts z datą premiery - miłośnicy Metroidvanii będą wniebowzięci

Po siedmiu latach od rozpoczęcia prac nad Iconoclasts poznaliśmy w końcu ostateczną datę premiery. Tytuł trafi do nas z początkiem przyszłego roku w wersji na konsole PS4 i PS Vita.

Iconoclasts to bardzo ciekawie zapowiadający się tytuł niezależny, który od 2010 roku tworzony jest przez jedną osobę. Joakim Sandberg udowodnił już swój talent przy okazji kultowego Noitu Love 2. Teraz poznaliśmy datę premiery jego kolejnego dzieła, które trafi również na PlayStation 4 i przenośną konsolę Sony - PS Vita.

Iconoclasts trafi na PS4 i PS Vita

Iconoclasts należy do gatunku Metroidvania. Możemy liczyć na grę pełną akcji z masą eksploracji, etapów platformowych i trudnych zagadek. Nie zabraknie też wymagającej walki. Tytuł ma starczyć na około 10 godzin rozgrywki i zaoferuje 3 poziomy trudności. Podczas przygody poznamy losy Robin marzącej o zostaniu mechanikiem. Od chwili gdy nasza bohaterka złapała za klucz świat wokół niej dosłownie oszalał - naszym zadaniem będzie go naprawić. Szykuje się emocjonalny rollercoaster i bardzo osobista opowieść przedstawiona w miłej dla oka grafice pixel art.

Iconoclasts trafi na rynek w dniu 23 stycznia 2018 roku. Poniżej zwiastun pełen rozgrywki.

Iconoclasts - zwiastun z rozgrywką datą premiery

iconoclasts konjak metroidvania playstation 4 wideo
Źródło: YouTube ( konjakonjak)