Newsy Krzysiek Kalwasiński
07.12.2017 08:53
| PS4 |
Beyond Good & Evil 2 - twórcy zapraszają na stream
Beyond Good & Evil 2 w bazie gier
Beyond Good & Evil 2 - twórcy zapraszają na stream

Beyond Good & Evil 2 było jedną z największych niespodzianek tegorocznego E3. Jednak gra jest ciągle w początkowej fazie produkcji i stosunkowo niewiele o niej wiadomo. Twórcy zapraszają więc na oficjalną transmisję, która odbędzie się już dzisiaj.

Beyond Good & Evil 2 to długo oczekiwana i póki co zagadkowa kontynuacja jednej z najpiękniejszych gier. Mimo zapowiedzi nieobecności, tytuł został zaprezentowany na tegorocznym E3, choć jedynie za sprawą kinowego zwiastuna. Sam w sobie jest świetny, ale niewiele mówi o tym, jak gra będzie w istocie wyglądać.

Tutaj znajduje się więcej informacji o Beyond Good & Evil 2

Być może zmieni się to na dzisiejszej transmisji, którą twórcy Beyond Good & Evil 2 zapowiedzieli.

Jak przedstawia powyższa grafika, oficjalna transmisja rozpocznie się dzisiaj o godzinie 18:00. Obejrzeć ją będziemy mogli na YouTube, Twitchu i Facebooku.

Co wiemy o Beyond Good & Evil 2? Przede wszystkim to, że pierwotny koncept uległ gruntownym zmianom. Poznamy wydarzenia rozegrane długo przed narodzinami Jade - bohaterki pierwszej części. Będzie to gra, w której wcielimy się w pirata, który będzie wspinać się po szczeblach swojej kariery i zdobywać coraz większy szacunek w fantastycznym świecie. Przygodę zaczniemy od stworzenia własnej postaci, aby później oddać się eksploracji kosmosu i kilku planet. Według tego co mówią twórcy, świat ma być nie tylko ogromny, ale żyć według własnych zasad - z czego każdą planetę cechować będzie określona ekonomia i styl. Mamy tu do czynienia z grą sieciową nastawioną na kooperację.

Beyond Good & Evil 2 ma pojawić się w przyszłym roku, choć szczegółów jeszcze nie znamy. Poniżej znajdziecie świetny zwiastun zaprezentowany na tegorocznym E3.

Beyond Good & Evil 2 - oficjalny zwiastun kinowy

 

Beyond Good beyond good & evil 2 ubisoft Ubisoft Montpellier
Źródło: https://www.facebook.com/beyondgoodandevil/photos/a.168617863187768.35250.131546723561549/1466115333438008/