Newsy Krzysiek Kalwasiński
07.12.2017 09:27
| PS4 |
Horizon Zero Dawn - limitowana kolekcja muzyki na winylu
Horizon Zero Dawn w bazie gier
Horizon Zero Dawn - limitowana kolekcja muzyki na winylu

Horizon Zero Dawn może pochwalić się nie tylko przepiękną oprawą graficzną i ciekawie wykreowanym światem. Na uwagę zasługuje jeszcze muzyka, która pojawi się w wyjątkowej kolekcji na 4 płytach wynilowych.

Horizon Zero Dawn to jedna z najważniejszych gier tego roku. Tytuł dostępny jedynie na PlayStation 4 sprzedawał się świetnie przez stosunkowo długi czas po premierze. Dużym uznaniem cieszy się również wśród graczy i krytyków, choć nie każdemu odpowiadają wszystkie elementy. Niemniej, to jeden z dowodów na to, że warto tworzyć nowe marki. Premiera pierwszego dodatku fabularnego jest za nami i jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w ten tytuł, to może przekona Was do tego możliwość nabycia kompletnego wydania.

Kompletne wydanie Horizon Zero Dawn już dostępne

Jeśli określacie siebie fanami muzyki z gier, to z pewnością ucieszy Was wiadomość, że ścieżka dźwiękowa Horizon Zero Dawn doczekała się własnej kolekcji na winylu.

Opisywana kolekcja zawiera również utwory, które nie pojawiły się w innych wydaniach. Ilość sztuk jest jednak ograniczona - wydanych zostało 1 500 sztuk. Swój egzemplarz możecie zamówić w PlayStation Gear w cenie £48.99. Poniżej znajdziecie prezentację kolekcji.

Horizon Zero Dawn - zapowiedź kolekcji muzyki na winylu

Ścieżka dźwiękowa dołącza tym samym do kolekcji gadżetów związanych z Horizon Zero Dawn. Więcej przedmiotów znajduje się w PlayStation Gear - wśród nich można wymienić oficjalne kubki, wydruki, figurki czy odzież.

 

guerrilla games Horizon Zero Dawn muzyka playstation 4 Sony Interactive Entertainment
Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/12/06/horizon-zero-dawn-soundtrack-white-vinyl-edition-box-set-launches-today/