Newsy Krzysiek Kalwasiński
07.12.2017 11:19
| PS4 |
Scribblenauts Showdown zmierza na PlayStation 4
Scribblenauts Showdown zmierza na PlayStation 4

Scribblenauts Showdown będzie najnowszą odsłoną serii gier logicznych, znanych przede wszystkim użytkownikom przenośnych konsol Nintendo i smartfonów. Okazuje się, że gra może trafić też na PlayStation 4.

Scribblenauts Showdown nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale serwis Nintendo Everything trafił na tytuł w tajwańskim systemie oceniania gier. Według wpisu, najnowsza odsłona ma pojawić się na Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One. Stworzeniem gry zajmie się studio 5th Cell, a wydaniem Warner Bros. Kiedy to nastąpi? Jeszcze nie wiadomo.

Czym jest seria Scribblenauts? To gry logiczne, które pozwalają nam zrobić użytek z własnej wyobraźni. Wcielamy się w Maxwella, który posiada magiczny notes pozwalający na przywoływanie niemal wszystkiego co zostanie tam wpisane. Charakter gry dobrze przedstawia poniższy zwiastun, gdzie ukazane jest na czym polega rozwiązywanie problemów.

Scribblenauts Unlimited na oficjalnym zwiastunie

To zdecydowanie dobra wiadomość dla fanów gier logicznych. Seria cieszy się dużym uznaniem, bo ma naprawdę bogaty słownik jeśli chodzi o przedmioty, które można przywołać poprzez wpisanie odpowiednich słów w magicznym notatniku. Nie wiadomo jeszcze co twórcy planują dla nowej odsłony, ale na pewno pojawią się jakieś nowości lub usprawnienia dotychczasowych elementów.

playstation 4 scribblenauts showdown wideo
Źródło: http://nintendoeverything.com/scribblenauts-showdown-seemingly-leaked-coming-to-switch/