Newsy Jakub Barwiak
07.12.2017 18:49
|
Bohemian Rhapsody z nowym reżyserem
Bohemian Rhapsody z nowym reżyserem

Po zwolnieniu Bryana Singera, nie trzeba było długo czekać na nowego reżysera filmu o zespole Queen.

Dexter Fletcher wchodzi na plan Bohemian Rhapsody. Filmowiec zastąpi zwolnionego Bryana Singera, który do tej pory kierował pracami nad filmem biograficznym o zespole Queen. Singer stracił stanowisko po tym jak kilkukrotnie nie pojawił się w pracy, podobno popadł on też w konflikt z Ramim Malekiem – główną gwiazdą produkcji.

Bohemian Rhapsody bez reżysera

Deadline poinformował, iż Fletcher znany chociażby z filmu Eddie zwany Orłem, rozpocznie pracę już przyszłym tygodniu, po kolejnych dwóch tygodniach pracę na planie zdjęciowym mają się już zakończyć. Fletcher pozostanie na stanowisko jeszcze w czasie postprodukcji, sam film ma jednak korzystać głównie z materiałów nakręconych przez Singera.

Z pewnością dobrą wiadomością jest szybkie znalezienie nowego reżysera Bohemian Rhapsody. Fletcher ma doświadczenie w kinie biograficznym, wydaje się być więc właściwą osobą na to stanowisko. Co ciekawe jest on powiązany z zaplanowaną filmową biografią innego wielkiego muzyka – Eltona Johna. Jeżeli wszystko pójdzie z planem, założona data premiery Bohemian Rhapsody powinna zostać dotrzymana i film zadebiutuje w grudniu przyszłego roku.

20th century fox bohemian rhapsody dexter fletcher queen
Źródło: https://screenrant.com/queen-biopic-new-director-dexter-fletcher/