Newsy Jakub Barwiak
07.12.2017 19:15
|
Gra o Tron. Na finał serialu jeszcze sobie poczekamy
Gra o Tron. Na finał serialu jeszcze sobie poczekamy

Fani Gry o Tron, którzy liczyli na to, iż finał tego serialu nadejdzie w 2018 roku, będą rozczarowani. Późniejszą premierę potwierdziła Sophie Turner wcielająca się w Sansę Stark.

Sophie Turner w wywiadzie dla Variety potwierdziła, iż Gra o Tron powróci w 2019 roku. Głównym tematem rozmowy było X-Men: Dark Phoenix, jednak znalazło się w niej miejsce także dla wielkiego hitu HBO.

Czarne lustro - zobaczcie zwiastun hitu Netfliksa

Aktorka postanowiła nie trzymać fanów w niepewności i zdradziła, iż na powrót swojego ukochanego serialu będą oni musieli poczekać jeszcze rok. Nie wiadomo, czy Turner zapomniała ugryźć się w język, czy też jej wypowiedź byłą celowa, potwierdziła ona jednak krążące od jakiegoś czasu plotki.

Zdjęcia do ostatniego sezonu Gry o Tron rozpoczęły się październiku i jak twierdzi Turner, mają one potrwać jeszcze od sześciu do siedmiu miesięcy. Biorąc pod uwagę postprodukcję, zwłaszcza nad elementami związanymi z CGI, premiera w 2019 roku jest praktycznie pewna. Żaden z rzeczników HBO nie skomentował wypowiedzi aktorki.

Ciekawe jak dwuletnia przerwa wpłynie na zainteresowanie hitem HBO? Czy podbije głód fanów, czy też wręcz przeciwnie. Dobrą wiadomością jest jednak fakt, iż stacja nie spieszy się i stawia na jakość swojej kury znoszącej złote jaja.

game of thrones gra o tron hbo
Źródło: https://screenrant.com/game-thrones-season-8-release-date-2019/