Newsy Daniel Stroński
08.12.2017 08:45
| PS4 |
Metro: Exodus zapowiedziane na jesień 2018, mamy zwiastun z pociągiem!
Metro: Exodus w bazie gier
Metro: Exodus zapowiedziane na jesień 2018, mamy zwiastun z pociągiem!

Metro: Exodus powraca na nowym zwiastunie po rewelacyjnej zajawce na tegorocznych targach E3. Postapokaliptyczna Rosja przyciąga jak magnes każdego fana FPS-owego survivalu!

Metro: Exodus to kolejna część po rewelacyjnej dylogii wydanej jakiś czas temu na PS4 jako Metro Redux. Po raz kolejny trafimy do postapokaliptycznej wersji Rosji z prozy Dmitrija Głuchowskiego, tym razem opartej na powieści Metro 2035. Dzisiejsze The Game Awards dostarczyło nowy zwiastun nakreślający nieco tło fabularne produkcji.

Metro: Exodus na rewelacyjnym zwiastunie z E3 2017

Metro: Exodus przedstawi znanego fanom serii Artema, który nie przestaje wychodzić na powierzchnię, by szukać ocalałych. Niestety, wygląda na to, że Moskwa ponad metrem jest zupełnie wymarła i zostały jedynie potwory. Zwiastun "The Aurora" pokazuje pędzący pociąg, który nie tylko przywodzi na myśl klimat filmu Snowpiercer: Arka przyszłości, ale też stanowi obietnice, że zobaczymy zupełnie nowy świat na wschód od Moskwy. Deweloper obiecuje długą wyprawę rozgrywającą się na przestrzeni roku w grze, podczas której Artem pokieruje grupą Spartan Rangerów.

Premiera planowana jest na jesień przyszłego roku.

Metro: Exodus - zwiastun z TGA 2017

 

4a games deep silver Metro: Exodus playstation 4 tga 2017 wideo