Newsy Krzysiek Kalwasiński
08.12.2017 12:32
| PS4 |
Śródziemie Cień Wojny według Racka Racka - czyli zabij orka plastikową kością
Śródziemie: Cień Wojny w bazie gier
Śródziemie Cień Wojny według Racka Racka - czyli zabij orka plastikową kością

Śródziemie Cień Wojny otrzymało niedawno darmowy dodatek, w którym orkowie graczy walczą przeciwko sobie, a my zgarniamy nagrodę. Wydawca gry postanowił wypromować ten tryb w dość nietypowy sposób.

Śródziemie Cień Wojny będzie jeszcze długo rozwijane. Część zapowiadanych dodatków znalazła się już w grze. Jedną z nich jest darmowy dodatek Online Fight Pits. Zabawa w nim polega na wysyłaniu swoich orków przeciwko orkom innych graczy. Jeśli nasze zwyciężą, otrzymamy nagrody w postaci uzbrojenia i tym podobnych.

Śródziemie Cień Wojny - darmowy dodatek Online Fight Pits już dostępny

Ten darmowy tryb miał już swój zwiastun - pisaliśmy o nim pod linkiem umieszczonym wyżej. To jednak nie koniec promocji tego dodatku. Twórcy Śródziemie Cień Wojny postanowili wypromować nowość poprzez nawiązanie współpracy z kaskaderami znanymi jako RackaRacka. Efekt ich pracy zobaczycie poniżej.

Śródziemie Cień Wojny - Online Fight Pits według RackaRacka

RackaRacka to banda wariatów, którzy zasłynęli z filmików o McDonaldzie - Ronald McDonald mordujący w brutalny sposób ludzi lubiących coś innego niż hamburgery od Maca. Oprócz tego nakręcili wiele filmów, których motywem przewodnim jest odzwierciedlenie charakterystycznych cech poszczególnych gier - jak choćby brutalne Mortal Kombat podczas grillowania. Chłopaki mogą pochwalić się dobrymi efektami specjalnymi jak na amatorskie warunki, więc warto zajrzeć na ich kanał.

Monolith Productions playstation 4 rackaracka Śródziemie: Cień Wojny warner bros. interactive wideo