Newsy Sebastian Kasparek
08.12.2017 20:33
| PS4 |
Digimon Story: Cyber Sleuth. Konkurencja Pokemonów otrzyma trzecią odsłonę
Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker’s Memory Digimon Story: Cyber Sleuth w bazie gier
Digimon Story: Cyber Sleuth. Konkurencja Pokemonów otrzyma trzecią odsłonę

Digimon Story: Cyber Sleuth okazało się na tyle wielkim sukcesem, że tytuł przerodzi się w kolejną samodzielną serię. Możecie się szykować na to, że w przyszłości jeszcze raz odwiedzimy cyfrowy świat wirtualnych stworków.

Digimon Story: Cyber Sleuth odniosło naprawdę spory sukces, jak na markę, która szczyt popularności ma dawno za sobą i zawsze istniała w cieniu niesamowicie sławnych Pokemonów. Twórcy byli bardzo zaskoczeni przyjęciem gry na zachodzie i wysokimi ocenami. Tytuł okazał się naprawdę dobrym przedstawicielem gatunku jRPG, który czerpał garściami elementy z serii Persona i Shin Megami Tensei, oferując przy tym ciekawą fabułę. 

Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker's Memory - Data premiery, bonusy i nowy zwiastun

Na początku roku otrzymaliśmy nieco słabsze, ale całkiem udane Digimon World: Next Order - odnoszące się mocno do pierwszej odsłony serii z czasów PS1. Studio nie zamierza tłumić entuzjazmu fanów i pragnie dalej rozwijać markę. 19 stycznia 2018 roku otrzymamy Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker's Memory, czyli swoistą kontynuację, która przedstawi wydarzenia dziejące się równolegle do historii z podstawowej gry. 

To nie wszystko, bo Kazumasa Habu zdradził, że rozpoczęto już pracę nad kolejnym projektem z serii Digimon Story. Nie znamy szczegółów, ale wiemy, że gra przedstawi zupełnie nową fabułę. Twórca zapewnia jednak, że w tym przypadku będzie to gra należąca do pobocznej serii "Cyber Sleuth" i przypadnie do gustu fanom poprzedników.

Digimony nie mogą liczyć na popularność Pokemonów, ale ostatnie pozycje korzystające z marki udowadniają, że twórcy idą dobrą drogą. Fani cyfrowych stworków mają powód do radości i mogą wyczekiwać kolejnej ciekawej produkcji.

Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker’s Memory - zwiastun z datą premiery

Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker’s Memory - materiał z rozgrywką

bandai namco Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker’s Memory namco bandai playstation 4 playstation vita wideo
Źródło: https://gematsu.com/2017/12/new-digimon-story-game-development-separate-digimon-story-cyber-sleuth-hackers-memory