Newsy Krzysiek Kalwasiński
14.12.2017 09:12
| PS4 | PS3 |
Burnout Paradise może pojawić się na PlayStation 4
Burnout Paradise w bazie gier
Burnout Paradise może pojawić się na PlayStation 4

Burnout Paradise może pojawić się na PlayStation 4 jako remaster. Tak przynajmniej wskazuje oferta jednego z brazylijskich sklepów.

Burnout Paradise to na ten moment ostatnia odsłona szalonej serii skupiającej się na ogromnych prędkościach i robiących wrażenie kraksach. W stosunku do poprzedników, najnowsza odsłona różni się otwartym światem. Podczas przemierzania miasta możemy znaleźć nowe skróty czy bilbordy do zniszczenia. To co najważniejsze - podczas swobodnej jazdy znajdujemy wyścigi i co jeszcze ciekawsze, podczas wyścigów sami decydujemy jaką trasą pojedziemy.

Burnout Paradise w naszej bazie gier

Niestety, Burnout Paradise to na ten moment ostatnia odsłona serii. Criterion Games niejednokrotnie mówiło, że nie chce wydawać nowej odsłony, czy choćby remastera. Samo Electronic Arts też raczej nie wydaje zbyt dużo odnowionych wersji swoich gier. Jednak jedna z brazylijskich stron trafiła na ofertę w jednym ze sklepów.

Oczywiście należy to potraktować jako plotkę, ale zdecydowanie wartą uwagi. Jeśli przeliczyć powyższą walutę, będziemy mieć do czynienia z ceną wynoszącą około $40. Tymczasem pozostaje mieć nadzieję, że to coś więcej niż plotka. Poniżej przedstawiamy fragment rozgrywki, aby przypomnieć sobie jak to wyglądało.

Burnout Paradise - rozgrywka w trybie swobodnym

 

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2017/12/13/burnout-paradise-remastered-spotted-brazilian-retailer/