Newsy Krzysiek Kalwasiński
15.12.2017 12:01
| PS4 |
Lost Soul Aside wygląda świetnie
Lost Soul Aside w bazie gier
Lost Soul Aside wygląda świetnie

Lost Soul Aside to projekt zapoczątkowany przez jednego człowieka. Grę zaprezentowano na tegorocznym PlayStation Experience i dzięki temu możemy przyjrzeć się tej świetnie wyglądającej grze.

Lost Soul Aside powstało jako fenomenalny projekt jednego człowieka. Jego główną inspiracją jest Final Fantasy Versus XIII, które teraz znamy jako Final Fantasy XV. To jednak nie jedyna inspiracja dewelopera - obok najnowszego hitu Square, wymienia on jeszcze serię Ninja Gaiden.

Lost Soul Aside nie przestaje zadziwiać - zobaczcie rozgrywkę z dema

Mamy więc do czynienia z pięknie wyglądającą grą akcji i elementami RPG. Lost Soul Aside to hołd złożony niezwykle szybkim i brutalnym slasherom z jakich słyną deweloperzy z Platinum Games. Stylistyka przywodząca na myśl Final Fantasy XV to dla niektórych tylko kolejny atut. Poniżej możecie w przyzwoitej jakości sprawdzić jak gra prezentuje się w akcji. To demo zaprezentowane na tegorocznym PlayStation Experience.

Lost Soul Aside - pełna rozgrywka z PSX 2017

Lost Soul Aside ma pojawić się w przyszłym roku, ale szczegółów jeszcze nie znamy. Trzeba przyznać, że jest na co czekać, bo wygląda to naprawdę świetnie.

Lost Soul Aside playstation 4 Ultizero Games wideo