Newsy Daniel Stroński
15.12.2017 19:36
| PS4 |
Grand Theft Auto Online. Rewolwer z Red Dead Redemption 2 za przejście misji
Grand Theft Auto V Red Dead Redemption 2 w bazie gier
Grand Theft Auto Online. Rewolwer z Red Dead Redemption 2 za przejście misji

Red Dead Redemption 2? Mimo że nadchodzący sequel jeszcze nie wyszedł, Rockstar nie widzi problemu w nawiązywaniu do niego w wydanych już grach. Gracze Grand Theft Auto Online dostali wyjątkową okazję!

Grand Theft Auto Online wciąż jest wspierane przez twórców i tym razem wykorzystano ten fakt, by wykorzystać falę hype'u na nadchodzącego pewniaka od studia Rockstar Games - Red Dead Redemption 2. Chociaż sama gra wciąż nie ma premiery, możemy spróbować zdobyć wyjątkową broń z westernowej kontynuacji.

Wydawca GTA Online i RDR2 nie widzi nic złego w lootboksach

Wchodząc do świata GTA Online każdy gracz powinien otrzymać maila w grze, który zawiera wskazówkę co do miejsca "zagubionego reliktu" z czasów Dzikiego Zachodu. Zadanie to polega na podróżowaniu po świecie gry i robieniu zdjęć różnych charakterystycznym miejscom. Kiedy uda Wam się uwiecznić na fotografiach każdą wymaganą miejscówkę, otrzymacie wyjątkowy rewolwer Double Action.

Mało tego - jeśli w trybie gry swobodnej uda Wam się zaliczyć tą bronią określoną liczbę strzałów w głowę (pojawi się odpowiedni Headshot Challenge), zostaniecie nagrodzeni sumą $250,000 oraz odblokujecie broń w Red Dead Redemption 2, kiedy już gra trafi na rynek.

Przypominamy, że premiera Red Dead Redemption 2 planowana jest na wiosnę przyszłego roku.

Red Dead Redemption 2 - polski zwiastun

 

grand theft auto V playstation 4 Red Dead Redemption 2 rockstar north take-two wideo