Newsy Krzysiek Kalwasiński
19.12.2017 08:53
| PS4 | PS Vita |
Catherine powróci na PS4 i Vitę!
Catherine: Full Body w bazie gier
Catherine powróci na PS4 i Vitę!

Catherine: Full Body zostało zapowiedziane przez Atlus, co potwierdziło wcześniejsze przypuszczenia, że pojawi się remaster jednej z najlepszych gier na PlayStation 3.

Catherine to jedna z tych wyjątkowych gier, których nie sposób przypisać do jakiegoś gatunku. Najprościej powiedzieć, że to gra logiczna, bo przez większość zabawy naszym celem jest torowanie sobie drogi do góry, poprzez odpowiednie wykorzystywanie umiejętności bohatera i przepychanie klocków. Z drugiej strony jednak mamy przesiadywanie w barze, poznawanie ciekawostek na temat drinków i rozmawianie z najlepszymi kumplami o problemach w związku głównego bohatera. To temat przewodni gry: Vincent wpadł w miłosny trójkąt i stara się jak najlepiej rozwiązać sytuację.

Catherine na PS3 w naszej bazie gier

Po Sieci krąży od niedawna wieść, że Catherine powróci jako remaster na PlayStation 4. Tymczasem Atlus otworzyło nową stronę i potwierdziło podejrzenia. Nowa wersja gry to Catherine: Full Body, które pojawi się również na PlayStation Vitę. Dodatkowo, będzie to rozbudowana wersja gry. Szczegóły mają zostać ujawnione 22 grudnia. Z drugiej strony, na łamach Famitsu pojawił się poniższy zrzut ekranu, który wyraźnie pokazuje, że w grze pojawi się nowa bohaterka.

W przygotowaniu mają być też nowe scenki dla pozostałych dwóch bohaterek, znanych z oryginalnej wersji. Póki co pozostaje nam czekać na więcej informacji o Catherine: Full Body. Poniżej znajdziecie oficjalny zwiastun wersji z PlayStation 3.

Catherine - zwiastun wersji oryginalnej

 

Źródło: https://www.dualshockers.com/catherine-full-body-announced-ps4-ps-vita-atlus/