Newsy Daniel Stroński
19.12.2017 21:29
| PS4 |
Call of Duty: WW2 DLC "The Resistance" - nowe mapy, misja i przerażający zombie!
Call of Duty: WW2 w bazie gier
Call of Duty: WW2 DLC "The Resistance" - nowe mapy, misja i przerażający zombie!

Call of Duty: WW2 w przyszłym miesiącu otrzyma duże rozszerzenie, z którego zawartości powinni być szczęśliwi wszyscy gracze. Szykujcie się na Francję, Czechosłowację i Prusy Wschodnie!

Call of Duty: WW2 radzi sobie rewelacyjnie i półtorej miesiąca zdołało podbić rankingi sprzedażowe. Activision nie ma zamiaru długo czekać z udostępnieniem dużego rozszerzenia o nazwie "The Resistance", która ma się skupiać na ruchach oporu okresu drugiej wojny światowej.

Call of Duty: WW2 liderem tegorocznych świąt

"The Resistance" wprowadzi zupełnie nową misję w trybie Wojny o nazwie "Operation Intercept" (pol. Operacja Przechwyt), w której wcielimy się w członków FFI (Forces Françaises de l'Intérieur, pol. Francuskie Siły Wewnętrzne), czyli francuskiego ruchu oporu. Najpierw będziemy musieli uwolnić pojmanych towarzyszy, następnie przejmiemy sprzęt do komunikacji, a później staniemy na czele ofensywy.

Oczywiście dostaniemy też nowy rozdział dla trybu Zombie - "The Darkest Shore" (pol. Najmroczniejsze Wybrzeże). Ma to być najbardziej przerażająca przygoda, która ukazała się w trybach z nieumarłymi w historii serii. Nasi bohaterowie otrzymują informacje na temat dra Strauba, który ukrywa się na wyspie na północ od Niemiec. Głównym przeciwnikiem ma tam być gęsta mgła, która nie pozwoli na eliminacje zombiaków z daleka. Pojawi się też nowy rodzaj jednostek w zgniłej armii - na zwiastunach wygląda... ciekawie.

W kwestii zwykłym map multiplayerowych, mamy trzy plansze:

  • Anthropoid (Praga, Czechosłowacja)
  • Occupation (Paryż, Francja)
  • Valkyrie (las gierłowski w Prusach Wschodnich, gdzie znajdowała się kwatera główna Hitlera - Wilczy Szaniec)

Fragmenty tych map zobaczycie na zwiastunie poniżej. Premiera na PlayStation 4 wyznaczona została na 30 stycznia, co jest datą wcześniejszą niż na pozostałych platformach.

Call of Duty: WW2 - zwiastun DLC "The Resistance"

 

activision Call of Duty: WW2 dlc dodatek playstation 4 Sledgehammer Games wideo
Źródło: YouTube (Call of Duty)