Newsy Sebastian Kasparek
20.12.2017 19:46
| PS4 |
Call of Duty: WW2 i Destiny 2 to najchętniej kupowane gry roku w Stanach Zjednoczonych
Call of Duty: WW2 Destiny 2 w bazie gier
Call of Duty: WW2 i Destiny 2 to najchętniej kupowane gry roku w Stanach Zjednoczonych

Jeszcze dzisiaj informowaliśmy o świetnej sprzedaży Crash Bandicoot N.Sane Trillogy, a tu kolejna dobra nowina dla Activision. Wielkie premiery w postaci Call of Duty: WW 2 i Destiny 2 to gigantyczne sukcesy finansowe. Obie produkcje są bezkonkurencyjne w Stanach Zjedoczonych

Call of Duty: WW 2 radzi sobie wyśmienicie, a Activision ma powód do radości. To już 9 rok z rzędu kiedy odsłona tej serii może się poszczycić mianem najlepiej sprzedającej się gry roku w Stanach Zjednoczonych. Amerykanie kochają ten cykl i co roku uderzają do sklepów.

Crash Bandicoot najlepiej sprzedającym się remasterem w historii PS4

Call of Duty: WW 2 to największa premiera branży w Stanach Zjednoczonych. Tytuł nie ma sobie równych jeśli chodzi o zysk. Nie znamy dokładnych liczb, ale w skali globalnej gra zarobiła już ponad miliard dolarów. Na drugim miejscu najchętniej kupowanych gier w Ameryce Północnej znajduje się Destiny 2, czyli kolejna wielka premiera tego wydawcy. Jest to kolejny dobry rok dla tego wydawcy i dowód na to, że powrót do klimatów drugiej wojny światowej był strzałem w dziesiątkę.

Call of Duty: WW 2 - oficjalny zwiastun fabularny

activision Call of Duty: WW2 destiny 2 playstation 4 Sledgehammer Games wideo
Źródło: https://www.dualshockers.com/activision-top-selling-2017/