Newsy Krzysiek Kalwasiński
21.12.2017 15:57
| PS4 |
Kingdom Come Deliverance - pokaz systemu walki, eksploracji i skradania się
Kingdom Come: Deliverance w bazie gier
Kingdom Come Deliverance - pokaz systemu walki, eksploracji i skradania się

Kingdom Come Deliverance wygląda coraz lepiej, co widać na nowym materiale udostępnionym przez twórców. Po raz kolejny prezentują system walki, ale oprócz tego sporo eksploracji i eliminację przeciwników po cichu.

Kingdom Come Deliverance stawia na realizm. Czesi ze studia Warhorse wrzucą nas do średniowiecznych Czech, gdzie na próżno szukać magii i smoków. Wcielimy się w syna kowala, którego celem jest pomszczenie rodziny. Po drodze podejmiemy wiele znaczących wyborów, które wpłyną na to jaką drogą pójdziemy - zostaniemy kowalem lub królem.

Tutaj znajduje się więcej ifnormacji o Kingdom Come Deliverance

Realizm tyczy się również walki w Kingdom Come Deliverance. Na powodzenie w starciach wpłynąć ma wiele czynników. Nasza postać będzie tracić siły i krwawić. To samo tyczy się przeciwników, więc czasem będziemy mogli wykorzystać to, aby zwyciężyć w walce. Kolejna próbka walki została zaprezentowana na poniższym materiale. To jednak nie wszystko co możemy na nim zobaczyć. Jak widać dużo będzie poruszania się po świecie gry i podziwiania przy okazji widoków - te prezentują się naprawdę ślicznie.

Kingdom Come Deliverance - pokaz rozgrywki

Kingdom Come Deliverance ma ukazać się 13 lutego przyszłego roku. Gra dostępna będzie w polskiej wersji językowej oraz w edycji kolekcjonerskiej.