Newsy Sebastian Kasparek
21.12.2017 17:28
| PS4 |
Dragon Ball FighterZ. Hit, Adult Gohan i Yamcha rozłożeni na czynniki pierwsze
Dragon Ball FighterZ w bazie gier
Dragon Ball FighterZ. Hit, Adult Gohan i Yamcha rozłożeni na czynniki pierwsze

Dragon Ball FighterZ otrzymało nowe materiały wideo, przy których grzebali zawodowi gracze ze sceny bijatyk. Pomogą Wam one podjąć decyzję odnośnie tego kim zacząć grać.

Dragon Ball FighterZ wpadło w ręce zawodowych graczy Rhymestyle, AfroSenju X i paru innych sławnych przedstawicieli społeczności bijatyk. Weterani przetestowali grę i rozłożyli na czynniki pierwsze kilka postaci. Jednocześnie przedstawili w prosty sposób ich charakter i styl gry.

Dragon Ball FighterZ - Goku Black, Beerus i Hit w akcji

Na pierwszy ogień idzie legendarny zabójca z szóstego wszechświata. Hit to wojownik skupiający się na walce wręcz. Zapomnijcie więc o ciskaniu kulami lub promieniami energii. Zamiast tego będziecie wyprowadzać niesamowicie szybkie i potężne ataki. Wojownik potrafi również wykonać kontrę i szybko zmniejszyć dystans między przeciwnikiem. Wyprowadzenie jej jest całkiem trudne ze względu na niewielkie okienko czasowe. Jego kolejną ciekawą sztuczką defensywną jest wejście w stan niewrażliwości. Posiada także użyteczne zamrażanie podłogi.

Dragon Ball FighterZ - przedstawienie wojownika Hit

Yamcha został sprawdzony przez gracza Hellpockets. Okazuje się, że i ten wojownik nie ma się czego wstydzić. W grze jest bardzo silny i posiada różnorodne zagrania do zaskakiwania swoich przeciwników. Jego istotnym atakiem jest Wolf Fang Fist, które pozwala przejść w wiele innych ciosów, aby zasypać wroga ofensywą. Yamcha to wojownik opierający się bardzo na mix-upie i przerywaniu animacji swojego ikonicznego ataku, co otwiera graczowi furtkę na naprawdę wiele możliwości.

Dragon Ball FighterZ - postać Yamchy

Na koniec zostawiono dorosłą wersję Gohana, którego potencjał został okiełznany przez doświadczonego użytkownika PerfectLegend. Gohan wyróżnia się tym, że potrafi przeznaczyć paski energii na wejście w specjalny stan. Wtedy jego ataki specjalne nabierają lepszych właściwości, a sama postać zyskuje na mobilności. Gohan ma ma w zanadrzu kilka technik do kontrolowania dystansu, więc często korzysta ze swojej techniki "Masenko"

Dragon Ball FighterZ - postać AdultGohan

Poniżej znajdziecie z kolei efektowne nagranie z walk przy użyciu ostatnio ujawnionych postaci. Możemy się przyjrzeć, jak w walce sprawują się Beerus, Goku Black, Hit i wspomniany wyżej Adult Gohan. Gra wygląda niesamowicie i prezentuje niczym serial anime. Nam pozostaje czekać do wyczekiwanej premiery, która odbędzie się 26 stycznia 2018 roku.

Dragon Ball FighterZ - Goku Black, Beerus, Hit i Adult Gohan

Arc System Works bandai namco character breakdown dragon ball fighterz playstation 4 wideo
Źródło: YouTube (BandaiNamcoGames)