Newsy Paweł Musiolik
23.12.2017 15:43
| PS4 |
de Blob 2 trafi na PS4
de Blob 2 trafi na PS4

de Blob 2 pojawi się na PlayStation 4 i Xboksie One. Informacja ta pojawiła się na stronie GameFly, co oznacza, że kilka miesięcy po PC-towym wydaniu, doczekamy się konsolowego wydania.

de Blob 2 pierwotnie pojawiło się na konsolach poprzedniej generacji pod szyldem THQ. Gdy firma zbankrutowała prawa do marki kupiło Nordic Games, które aktualnie przemianowane zostało na THQ Nordic. Od tamtego czasu ,wydawca odświeża gry ze swojego portfolio i wydaje na konsole tej generacji oraz PC-ty.

Kilka miesięcy temu de Blob 2 przeportowano na PC-ty więc kwestią czasu było potwierdzenie wersji na konsole. Ta oficjalnie nie nadeszła, ale na stronie GameFly pojawił się stosowny wpis, który możemy śmiało traktować jako nieoficjalne potwierdzenie zapowiedzi.

de Blob 2 GameFly listing

de Blob 2 jest kolorową platformówką 3D korzystającą z mechaniki kolorowania lokacji (jeśli komuś przypomni się Splatoon, to coś w ten deseń). Dzięki specyficznemu stylowi graficznemu, tytuł broni się przed nadgryzającym zębem upływu czasu. Tak wyglądała wydana w kwietniu wersja na PC.

de Blob 2 - wersja PC

 

de blob 2 playstation 4 thq nordic wideo