Newsy Kacper Mądry
28.12.2017 16:51
| Mobile |
World of Warships Blitz - darmowy statek dla kont założonych przed premierą
World of Warships Blitz w bazie gier
World of Warships Blitz - darmowy statek dla kont założonych przed premierą

World of Warships Blitz to smartfonowy odpowiednik dużego World of Warships. Premiera zbliża się wielkimi krokami, a twórcy mają prezent dla osób, które już teraz stworzą konto.

World of Warships Blitz zabierze nas w wielkie bitwy wieloosobowe, pomiędzy morskimi okrętami. Darmowa produkcja jest uproszczoną wersją komputerowego World of Warships, a zagrać w nią będą mogli użytkownicy urządzeń z systemami iOS i Android.

W samej grze czekają na nas okręty z okresu II wojny światowej. Produkcja umożliwia objęcie sterów statków niemieckich, rosyjskich oraz japońskich, a to wszystko w czternastoosobowych potyczkach przez sieć. Każda runda trwa dziesięć minut, a rozgrywka polega na utrzymywaniu okrętów naszej drużyny na jak największym obszarze mapy. W porównaniu do World of Tanks - potyczki są o wiele wolniejsze, a każdy nasz wystrzał w kierunku wroga, powinien być starannie zaplanowany.

Dowiedz się więcej o World of Tanks dostępnym na PS4

Jeśli konsolowe bitwy czołgów w World of Tanks przypadły Wam do gustu, to powinniście dać szansę i okrętom morskim. Wargaming na 18 stycznia 2018 wyznaczyło datę premiery mobilnej produkcji o statkach, a za rejestrację już teraz - czekają na Was bonusy. Każda osoba, która założy konto w tym miejscu, otrzyma od twórców sowiecki okręt Aurora. Rejestracja, jak i sama gra, jest darmowa.

Więcej o okręcie Aurora w materiale od twórców

 

mobile wargaming World of Warships Blitz
Źródło: https://wowsblitz.com/en/pre-registration/