Newsy Daniel Stroński
29.12.2017 02:41
| PS4 |
Styczniowe promocje PS Store - najlepsze perełki do 30 zł
Styczniowe promocje PS Store - najlepsze perełki do 30 zł

Ogromna liczba przecenionych tytułów w PS Store liczy jakieś 500 pozycji i łatwo wśród nich przegapić wiele ciekawych tytułów. Wybraliśmy najciekawsze perełki cyfrowej dystrybucji.

Oto nasz wybór wyjątkowych gier na promocji w PlayStation Store, którymi zdecydowanie warto się zainteresować.

Hand of Fate - 25 zł (Deluxe Edition - 29 zł)

Wyjątkowo oryginalny pomysł na losowo generowaną przygodę RPG. Stajemy przed Rozdającym, który układa przed nami karty. Odkrywając je, możemy wyposażyć naszego bohatera, zdobyć wyjątkowe bonusy lub... wpaść w zasadzkę i zmierzyć się z wrogiem, co zamienia grę w slashera. Tak pomysłowe i odważne tytuły znajdziemy wyłącznie w dystrybucji cyfrowej!

 

Bastion - 15 zł

Prawdziwie magiczna przygoda w świecie opisywanym przez zabawnego narratora. Nie jest to jakieś wielkie wyzwanie z głębokim systemem walki, ale Bastion po swojej premierze stało się wyznacznikiem gry niezależnej na najwyższym poziomie i aż szkoda nie znać tej perełki. Oprawa audiowizualna to klasa sama w sobie, a trzeba pamiętać, że to wszystko od twórców perfekcyjnego Transistora!

 

SteamWorld Heist - 21 zł

Dla takich oryginalnych gier istnieje cyfrowa dystrybucja. Połączenie taktycznego XCOM-a oraz Wormsów zdobyło w naszej recenzji rewelacyjne 9/10 i naprawdę grzechem byłoby ominąć taką produkcję, szczególnie za tak śmieszne pieniądze. Turowe starcia z manualnym namierzaniem wrogów wciągają jak cholera, a dochodzi do tego rozwój bohaterów, ciekawe gadżety i jedna z najlepiej dobranych ścieżek dźwiękowych od Steam Powered Giraffe. Zakup obowiązkowy!

 

Deadlight: Director's Cut - 21 zł

Motyw epidemii wirusa zombie można wykorzystać znacznie lepiej niż jako okazję to dziesiątkowania wielkich hord nieumarłych. Deadlight przedstawia historię, w której nie liczy się, ilu zombiakom odbierzecie (nie)życie, a to, czy przeżyjecie i czy powiedzie się Wasze poszukiwanie żony i córki protagonisty. Zresztą - gra zombie jako platformer 2D? Wszystko to w pełnej edycji Director's Cut z licznymi szlifami i dodatkowym trybem Survival Arena.

 

Tembo the Badass Elephant - 15 zł

Słoń-komandos Tembo to świetna platformówka, która w czasie swojej premiery zwyczajnie była za słabo reklamowa. Dziecko Metal Sluga i Sonica, a to wszystko od Game Freaka, czyli twórców Pokemonów. Jeszcze nigdy nie grało się tak przyjemnie wyjątkowo dużym i ciężkim bohaterem, jakim jest nasz złodupny Tembo!

 

Everybody’s Gone to the Rapture - 29 zł

Gra, która wyniosła gatunek "symulatorów chodzenia" na wyżyny. Teoretycznie jest to odkrywanie zdarzeń, które zaszły w małych angielskim miasteczku, ale samo poznawanie, co dokładnie tu zaszło, jest niezapomnianym growym doświadczeniem. Liczne nagrody (głównie za muzykę i scenariusz) nie wzięły się znikąd. Obowiązkowa artystyczna przygodówka, jeśli tylko choć trochę cenicie sobie ten gatunek.

 

playstation 4 playstation store promocje ps store wyprzedaż