Newsy Kacper Mądry
06.01.2018 09:33
| PS4 |
The Inpatient. Horror VR, który spowoduje gęsią skórkę
The Inpatient w bazie gier
The Inpatient. Horror VR, który spowoduje gęsią skórkę

The Inpatient to horror przeznaczony na PlayStation VR, który spowoduje, że krzykniecie ze strachu. A to wszystko przez wydarzenia poznane w Until Dawn.

The Inpatient jest tytułem ekskluzywnym dla konsoli PlayStation 4, a co za tym idzie - dla gogli wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR. Twórcy przypominają o grze krótkim zwiastunem.

Rok 2018 będzie obfitował w sporą liczbę gier na PlayStation VR

Produkcja od Supermassive Games zabierze nas do szpitala psychiatrycznego, w którym to w Until Dawn musieliśmy walczyć o przeżycie. Wydarzenia, o których mogliśmy tylko dowiedzieć się, czytając zrywki gazet w poprzedniej grze studia, przeżyjemy teraz jak jeszcze nigdy przedtem. Supermassive Games po raz kolejny eksperymentuje z technologią i po stworzeniu dobrego Ukrytego Planu pod inicjatywę PlayLink, stawia na PlayStation VR, które pokaże nam miejsce dla obłąkanych z perspektywy... pacjenta. Krótki zwiastun podgrzewa atmosferę przed styczniową premierą.

Sony stara się stale wspierać swój sprzęt do VR. Ostatnio dowiedzieliśmy się o 2 milionach sprzedanych egzemplarzy sprzętu, a niedawno poinformowano, że w 2018 roku pojawi się nawet 130 nowych gier na tenże sprzęt.

playstation 4 playstation vr Sony Interactive Entertainment Supermassive Games The Inpatient
Źródło: YouTube (PlayStation)