Newsy Sebastian Kasparek
17.01.2018 17:59
| PS4 |
Street Fighter V: Arcade Edition przypomina o sobie efektownym zwiastunem premierowym
Street Fighter V: Arcade Edition w bazie gier
Street Fighter V: Arcade Edition przypomina o sobie efektownym zwiastunem premierowym

Gotowi na drugą rundę w wykonaniu legendy gatunku? Street Fighter V: Arcade Edition zapowiada się na bijatykę w najwyższej formie i właśnie debiutuje na rynku. Pamiętajcie, że jeśli posiadacie podstawkę, to wszystkie nowości otrzymacie za darmo.

Street Fighter V: Arcade Edition debiutuje na rynku i spróbuje jeszcze raz zjednać sympatię graczy. Warto rozważyć powrót do tej bijatyki, bo Capcom wyciągnęło wnioski i nie tylko usprawniło grę, ale i oferuje mnóstwo nowej zawartości.

Wszystko co musicie wiedzieć o Street Fighter V: Arcade Edition

Street Fighter V: Arcade Edition zaciera złe wrażenie po przedwczesnej premierze podstawki. Darmowa aktualizacja zaoferuje wszystkim graczom zmiany w balansie postaci i nowe tryby rozgrywki dla samotników. Powrót zalicza rozbudowany tryb Arcade i walki drużynowe. Otrzymamy też galerię i tryb Extra Battle, który pozwoli zgarnąć unikalne kostiumy. To tylko niewielka część nowości, które trafiły do bijatyki, bo zmian jest dużo więcej.

Street Fighter V: Arcade Edition - zwiastun premierowy

Ponadto kupując grę w pudełku lub cyfrowo otrzymacie dostęp do wszystkich postaci z pierwszego i drugiego sezonu gry. Początkowa pula zawodników zostanie tym samym rozszerzona do liczby 28 wojowników. Dodatkowo od dzisiaj do dnia 23 stycznia możecie za darmo przetestować Sakurę - pierwszą postać z trzeciego sezonu.

Nasza recenzja Street Fighter V: Arcade Edition pojawi się niebawem.

Źródło: YouTube (Street Fighter)