Newsy Kacper Mądry
02.02.2018 19:20
| PS4 |
Bluepoint Games zachwycone możliwością pracy nad Shadow of the Colossus
Shadow of the Colossus w bazie gier
Bluepoint Games zachwycone możliwością pracy nad Shadow of the Colossus

Bluepoint Games zakończyło prace nad Shadow of the Colossus. Teraz autorzy wspominają dlaczego cieszyli się z możliwości stworzenia remake'u.

Bluepoint Games odpowiedzialne za najnowsze wcielenie Shadow of the Colossus opowiada o swoich wspomnieniach z przeszłości. Autorzy bardzo się cieszyli z możliwości pracy nad grą.

Shadow of the Colossus to prawdopodobnie najlepszy remake w historii

Dla każdego z deweloperów, Shadow of the Colossus zajmuje szczególne miejsce w ich sercu. Autorzy pamiętają pierwsze wersje gry i z nieukrywaną radością opowiadają o towarzyszących im uczuciach. To co robiło największe wrażenie na twórcach w wersji na PlayStation 2 było poczucie poruszania się na ogromnym obiekcie, który sam też się ruszał. Wszystkie kolosy sprawiały wrażenie autentycznych istot.

Shadow of the Colossus - wspomnienia Bluepoint Games

Gdy studio dostało zlecenie od Sony na stworzenie remake'u Shadow of the Colossus - byli zachwyceni. Była to dla nich ogromna przyjemność, która pozwalała lepiej poznać grę od strony technicznej. Prawdopodobnie to dzięki temu recenzenci rozpływają się w recenzjach nad fantastyczną technologią stojącą za grą, a co za tym idzie, świetną grą.

bluepoint games playstation 4 shadow of the colossus Sony Interactive Entertainment
Źródło: YouTube (PlayStation)