Newsy Daniel Stroński
09.02.2018 14:18
| PS Vita |
Oddworld: Munch's Oddysee HD na Vitę trafia do pudełka
Oddworld: Munch's Oddysee HD w bazie gier
Oddworld: Munch's Oddysee HD na Vitę trafia do pudełka

Oddworld to seria, która zdecydowanie może pochwalić się grupą oddanych fanów, a ci na pewno nie pogardziliby pudełkowym wydaniem przenośnego remastera Oddworld: Munch's Oddysee. Grę na fizycznym nośniku dostaniemy jeszcze w tym miesiącu!

Oddworld: Munch's Oddysee HD to świetna okazja do nadrobienia gry sprzed 17 lat, sequela kultowego Oddworld: Abe's Oddysee z PS One. Produkcja trafiła w wersji HD na PlayStation 3 w 2012 roku, a od dobrych 3 lat dostępna jest również na PS Vicie. Była to długa droga, ale w końcu Odyseję Muncha postawimy sobie na półce.

Nasza recenzja Oddworld: Munch's Oddysee HD

Oddworld: Munch's Oddysee HD to platformer, gdzie naprzemiennie kierujemy poczynaniami Abe'a i Muncha. Tym razem spróbujemy uratować gatunek tego drugiego przed zagładą i w tym celu niezbędna okaże się współpraca dwójki bohaterów. Zabawa znacznie różni się od tego, co możemy pamiętać z Abe's Oddysee, ale to wciąż przezabawny tytuł od Oddworld Inhabitants, także możemy być pewni dziwacznego humoru twórców. Premiera pudełkowej wersji została zaplanowana na ten miesiąc, 23 lutego.

 

just add water ltd. limited run oddworld inhabitants Oddworld: Munch's Oddysee HD playstation vita
Źródło: Twitter (@OddworldInc)