Newsy Sebastian Kasparek
13.02.2018 18:52
| PS4 |
Brzydota Devil May Cry HD Collection ukazana na pierwszym zwiastunie
Devil May Cry HD Collection w bazie gier
Brzydota Devil May Cry HD Collection ukazana na pierwszym zwiastunie

Devil May Cry HD Collection otrzymało pierwszy materiał prezentujący zestaw w akcji na PS4 i... wygląda to bardzo słabo na tle współczesnych produkcji. Na próżno tu szukać większych różnic względem wydania z poprzedniej generacji konsol.

Devil May Cry HD Collection to zestaw trzech pierwszych odsłon wydanych pierwotnie na PlayStation 2, a potem w ramach kolekcji na PlayStation 3. Składanka powróci 13 marca i będzie tym razem dostępna dla użytkowników najnowszej konsoli Sony.

Devil May Cry HD Collection zostanie wydane przez firmę Cenega

Pierwszy zwiastun Devil May Cry HD Collection z obecnej generacji sprzętów potwierdza to, o czym było wiadomo od dłuższego czasu. Capcom nie napracowało się przy tej kolekcji. Na dzisiejsze standardy gry wyglądają po prostu paskudnie i podziwianie ich na telewizorach 4K będzie wyjątkowo ciężką przeprawą. Zwłaszcza, że gry zadziałają jedynie w rozdzielczości 1080p i nie zostaną w żaden widoczny sposób upiększone.

Devil May Cry HD Collection - zwiastun

Oczywiście można twierdzić, że grafika się nie liczy. Szczególnie, że poza pierwszą odsłoną Devil May Cry nigdy nie stało przesadnie ładną oprawą audiowizualną. Tutaj liczy się szalona i szybka akcja, która hulać będzie w 60 klatkach na sekundę. Szkoda jednak, że Dante nie może liczyć na porządne odrestaurowanie na miarę wydanego niedawno Shadow of the Colossus. Pozostaje nam wierzyć i trzymać kciuki, że pełnoprawne Devil May Cry 5 już się tworzy.

capcom devil may cry hd collection playstation 4 wideo
Źródło: YouTube (Capcom Unity)