Newsy Paweł Musiolik
14.02.2018 16:26
| PS4 |
The Evil Within 2 otrzymało tryb FPP
The Evil Within 2 w bazie gier
The Evil Within 2 otrzymało tryb FPP

The Evil Within 2 wraz z dzisiejszą aktualizacją gry możemy ogrywać w widoku FPP, co - mówiąc prostym językiem - pozwala nam spojrzeć na świat gry z oczu Sebastiana.

Tango Gameworks postanowiło wszystkich zaskoczyć w nowej aktualizacji The Evil Within 2, udostępniając wszystkim za darmo opcję gry z perspektywy oczu bohatera gry. Wystarczy, że pobierzecie nową łatkę i włączycie w opcjach gry odpowiednią opcję. Dzięki temu, gra wybierze całkiem nowego wymiaru.

Final Fantasy XV, The Evil Within 2 i NBA 2K18 taniej w PS Store

Jak na temat tego pomysłu wypowiedział się Shinsaku Ohara z zespołu deweloperskiego?

Eksperymentowaliśmy trochę z rozgrywką w trybie pierwszoosobowym, ale był to raczej późniejszy dodatek i swego rodzaju zabawa, ponieważ grę zaprojektowaliśmy z myślą o widoku trzecioosobowym.

Niektórzy użytkownicy posiadający doświadczenie techniczne znaleźli sposób na uruchomienie tego trybu poza wyznaczonymi obszarami i spotkało się to z pozytywnym przyjęciem. Powiedzieliśmy więc sobie: „A co tam! Zróbmy z tego dodatek dostępny na wszystkich platformach”. Wielu fanów gier grozy lubi grać w horrory, korzystając z widoku pierwszoosobowego, więc dla tych, którzy chcą zobaczyć świat The Evil Within 2 oczami Sebastiana, będzie to naprawdę wspaniałe doświadczenie.

The Evil Within 2 - zwiastun trybu FPP


Jeśli więc szukaliście powodu by wrócić do gry, albo dodatkowego poza dzisiejszą promocją (grę kupicie za 99 złotych), to tryb FPP może być wystarczająco interesującą zachętą.

bethesda playstation 4 tango gameworks The Evil Within 2 wideo
Źródło: https://bethesda.net/pl/article/5SJjZYbiLYGwMo0G2MwcsC/the-evil-within-2-first-person-mode-now-available