Newsy Sebastian Kasparek
13.03.2018 19:00
| PS4 |
Wolfenstein 2: Wyczyny kapitana Wilkinsa debiutują na rynku i otrzymują zwiastun
Wolfenstein 2: The New Colossus w bazie gier
Wolfenstein 2: Wyczyny kapitana Wilkinsa debiutują na rynku i otrzymują zwiastun

Wolfenstein 2: The New Colossus doczekało się ostatniego rozszerzenia za sprawą finałowego rozdziału krótkich kampanii "Kronik Wolności". Ostatnie DLC widnieje już w PS Store, a my możemy podziwiać zwiastun premierowy.

Wolfenstein II: The New Colossus nie może się pochwalić zbytnio udanymi dodatkami DLC, co udowodniło poprzednie rozszerzenie. Debiutujące właśnie "Wyczyny kapitana Wilkinsa" to już ostatnia szansa twórców na rekompensatę i poprawienie formy.

Nasza recenzja Wolfenstein II: Pamiętniki agentki Cicha Śmierć

Wolfenstein 2: Wyczyny kapitana Wilkinsa to ostatni fragment trylogii DLC "Kroniki Wolności". Dodatek zadebiutował dzisiaj na rynku i otrzymał własny zwiastun premierowy. Trzecie rozszerzenie poznamy z perspektywy starszego weterana wojennego, którego zadaniem będzie powstrzymać śmiercionośną broń nazistów w postaci tajemniczego działa słonecznego i operacji "Czarne Słońce".

Wolfenstein II: Wyczyny kapitana Wilkinsa - zwiastun premierowy

Wolfenstein II: Wyczyny kapitana Wilkinsa wchodzi w skład "Kronik Wolności" i przepustki sezonowej. Dodatek możecie też kupić oddzielnie w PS Store za równowartość 42 zł. Nasza recenzja pojawi się na dniach.

Źródło: YouTube (Bethesda Softworks)