Newsy Sebastian Kasparek
13.03.2018 19:16
| PS4 |
Devil May Cry HD Collection. Brzydko odświeżona klasyka na zwiastunie premierowym
Devil May Cry HD Collection w bazie gier
Devil May Cry HD Collection. Brzydko odświeżona klasyka na zwiastunie premierowym

Dante powróci nie tylko za sprawą Monster Hunter World. Łowca demonów jest już gotowy do akcji i wraca na konsole obecnej generacji za sprawą debiutującego właśnie Devil My Cry HD Collection.

Devil May Cry HD Collection nie będzie raczej przykładem, który pokazuje w jaki sposób należy odświeżać klasyki. Nowy zwiastun prezentuje pakiet w akcji i fragmenty rozgrywki. Nie da się ukryć, że wygląda to bardzo źle.

Monster Hunter World x Devil May Cry. Dante wkracza do akcji

Oryginalne Devil May Cry pojawiło się w 2001 roku. Od tego czasu minęło 17 długich lat, a w naszej branży jest to wyjątkowo zauważalne. Gry nie stoją w miejscu, a ich oprawa graficzna z roku na rok staje się coraz lepsza. Devil May Cry HD Collection to z kolei pakiet składający się z tytułów sprzed dwóch generacji konsol i podniesienie rozdzielczości nie potrafi tego zatuszować.

Devil May Cry HD Collection - zwiastun premierowy

To jednak nadal kawał historii branży zamknięty w jeden zestaw. Jeśli nie straszne Wam archaizmy i brzydka oprawa wizualna, to dzięki Devil May Cry HD Collection będziecie mogli sprawdzić nie tylko ewolucję cyklu, ale i całego gatunku slasherów. Wszystko to w rozdzielczości 1080p i stałych klatkach animacji na poziomie płynnych 60 FPS-ów.

capcom devil may cry hd collection playstation 4 wideo
Źródło: YouTube (Devil May Cry)