Newsy Sebastian Kasparek
13.03.2018 20:51
| PS4 |
Ni no Kuni 2. Sztuka tworzenia oświetlenia i postać Rolanda
Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom w bazie gier
Ni no Kuni 2. Sztuka tworzenia oświetlenia i postać Rolanda

Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom otrzymało dwa nowe materiały. Jeden z nich poświęcono procesowi tworzenia światła i cieni, a drugi przybliży nam postać Rolanda, czyli jednego z towarzyszy głównego bohatera.

Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom pojawi się już niedługo, bo z dniem 23 marca. Miłośnicy japońskiej szkoły tworzenia RPG-ów mają na co czekać, a nowe zwiastun zaostrzają tylko apetyt na pełną wersję produkcji.

Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom - nowy zwiastun i 25-minut rozgrywki

Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom z nowym zwiastunem przedstawia postać Rolanda. Tajemniczego podróżnika, który przez splot wydarzeń poznaje księcia Evana. Mężczyzna wspomoże głównego bohatera w jego przygodzie i będzie go wspierać w drodze do założenia własnego królestwa.

Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom - przedstawienie postaci Rolanda

Drugie wideo skupia się na aspektach technicznych. Ni no Kuni 2 to przepiękna gra w śliczny sposób imitująca japońską animację przywodzącą na myśl twórczość studia Ghibli. Twórcy przywiązali wielką uwagę, aby uzyskać taki efekt, a dużą rolę odegrało w tym oświetlenie i cieniowanie. Za jego pomocą starano się sprawić, aby gra sprawiała wrażenie produkcji wykonanej w technice dwuwymiarowej. Patrząc na niektóre sceny trudno oprzeć wrażenie, że autorzy osiągnęli sukces i spełnili swoje początkowe założenia.

Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom - tworzenie światła i cieni

bandai namco level 5 Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom playstation 4 wideo
Źródło: YouTube (Bandai Namco Entertainment America)